کد خبر: 709380 A

فرمانده ناجا مطرح کرد:

سردار اشتری خاطرنشان کرد: مردم در تمامی صحنه‌ها نشان دادند به نظام اسلامی اعتقاد دارند و با تمام مشکلات اقتصادی در میدان‌های مختلف حضور دارند؛ مسئولان باید پاسخگو مردم باشند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، سردار حسین اشتری (فرمانده ناجا) در همایش سالیانه فرماندهات تهران بزرگ با اشاره به اینکه ۹ دی یادارور حضور باشکوه، هوشمندانه و مدبرانه مردم در صحنه است، اظهار داشت: ۹ دی میثاق دوباره با  امام خامنه‌ای و شهدا و یادآور دفاع مقدس و روز نابودی دشمن یود.

وی ادامه داد: ۹ دی دشمنان داخل و خارجی نابود شدند و کسانی که دنیال براندازی در نظام بودند، شکست خوردند.

سردار اشتری گفت: یکی از روزهای پرافتخار مردم که در تاریخ حماسه آفریدند روز ۹ دی است. در این روز شعار همه حمایت از ولایت بود.

وی با بیان اینکه بعد از انتخابات ۸۸ جریانات داخلی معاندین و ضد انقلاب خارج نشین به سرکردگی امریکا، اسراییل و انگیلیس درصدد بودند به بهانه تقلب نظام را از مسیر اصلی خارج کنند، گفت: در آن زمان دشمن ناجوانمردانه در مقابل مردم ایستاد. انتخاباتی که با روش‌های جاری در کشور و فرایند انتخابات هیچ موقع تقلبی ندیدیم. در آن زمان این موضوع را بهانه قرار داند.

وی افزود: قبل از انتخابات ستاد صیانت از رای تشکیل دادند و قبل از اعلام آرای سران فتنه اعلام پیروزی کردند و سران فتنه با شعارهایی که دادند به کشور خیانت کردند و باید در دادگاه الهی و در پیشگاه مردم محاکمه شوند.

وی با بیان اینکه مردم با بصیرت و هوشیاری همراه با روشنگری مقام معظم رهبری دشمنان ناکام ماندند، گفت: باید بدانیم دشمنان داخلی و خارجی هر روز به دنبال این هستند که مسیر مردم و انقلاب را تغییر بدهند و این استقلال، آزادی و نظام اسلامی که برخواسته از خون شهیدان است را تغییر دهند.

سردار اشتری خاطرنشان کرد: مردم در تمامی صحنه‌ها نشان دادند به نظام اسلامی اعتقاد دارند و با تمام مشکلات اقتصادی در میدان‌های مختلف حضور دارند؛ مسئولان باید پاسخگو مردم باشند.

وی با اشاره به اینکه در یکی دوسال گذشته رییس جمهور کم عقل امریکا گفته بود ایران را زمین‌گیر می‌کنم، گفت: دشمن هرگاه ما را تهدید کرد مردم قوی‌تر پای صحنه آمدند.

وی گفت: دشمن با فشار روانی و اقتصادی برنامه‌های زیادی برای ۱۳ آبان داشت و می‌خواست مردم در راهپیمایی حضور پیدا نکنند اما دیدیم در ۱۳ آبان مردم با قوت و انگیزه حضور پیدا کردند و برای سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در ۲۲ بهمن سال ۹۷ باشکوه‌تر مردم حضور پیدا خواهد کرد.

وی افزود: نیروی انتظامی افتخارش این است که حافظ ناموس و مال مردم است و در کنار مردم ایستاده است و مردم این باور را دارند که فرزندانشان در ناجا در حال خدمت به آنها هستند.

سردار اشتری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر