کد خبر: 709283 A

در جشنواره مالک اشتر؛

در جشنواره مالک اشتر که با حضور رئیس ستاد کل نیروهای مسلح برگزار شد، پلیس پایتخت به عنوان پلیس نمونه کشوری معرفی شد.

به گزارش ایلنا، نهمین جشنواره مالک اشتر صبح امروز با حضور سردار سر لشکر محمد باقری، رئیس ستاد کل نیروهای مسلح، با هدف کنترل راهبردی با عنوان اشراف کلی فرماندهی برگزار شد.

بنابر این گزارش، همه ساله آخرین وضعیت نیروهای مسلح مبتنی بر محورهای اساسی، مؤلفه و شاخص‌‌‌های کنترلی از طریق سلسله مراتب فرماندهی با دستورالعمل‌‌‌ها و فرایند مشخص از دو تیپ هم‌‌‌تراز گردآوری و توسط کارگروه‌‌‌های کارشناسی تحلیل، ارزیابی و نتیجه به همراه راهکارهای آمادگی و ارتقای نیروها به محضر فرماندهی معظم کل قوا تقدیم می‌‌‌شود.

بر این اساس، نتایج حاصله از این گزارش‌‌ها، علاوه بر اینکه هر فرمانده را در رده خودش نسبت به وضعیت و عملکرد زیرمجموعه و رده‌‌های تحت امر مسئولیتی به اشراف می‌‌رساند، ترازی خواهد بود که هر سازمان و نیروها برنامه‌‌های خود را با آن تنظیم کرده و ضمن تعیین اولویت‌‌های کاری، معایب و نواقص را کشف و برای رفع آنها اهتمام می‌‌ورزند.

این گزارش می‌‌افزاید، با معرفی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ به عنوان پلیس نمونه کشوری، رئیس پلیس پایتخت این موفقیت را نتیجه تلاش مجاهدانه و شبانه‌‌‌روزی همه کارکنان مجموعه فرماندهی انتظامی تهران بزرگ خواند.

سردار حسین رحیمی در این جشنواره گفت: فرماندهی انتظامی تهران بزرگ، منویات مقام معظم رهبری و تدابیر فرمانده ناجا را سرلوحه‌‌‌کار خود قرار داده و مجاهدانه برای امنیت کلانشهر تهران و مبارزه با مفسدان اقتصادی، تلاش کرده و توانسته رضایت شهروندان و مقامات کشوری و لشکری را جلب کند.

جشنواره مالک اشتر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر