کد خبر: 709255 A

مدیرعامل مترو:

مدیرعامل شرکت راه‌آهن شهری تهران و حومه (مترو) تاکید کرد: در حال حاضر بهره‌برداری و مسافرگیری در ایستگاه متروی جوادیه با مانعی مواجه نیست.

به گزارش ایلنا، علی امام با بیان این مطلب که ساخت و بهره‌برداری از ایستگاه مترو جوادیه مربوط به فروردین سال ۹۳ است، گفت: در حال حاضر مشکلی درخصوص جا‌به‌جایی مسافران در این ایستگاه گزارش نشده است.

وی با اشاره به اینکه سازه‌های مترو هیچ مشکلی ندارد، اظهار داشت: نشست به‌وجود آمده مربوط به فضای اطراف ایستگاه است و احتمالا مساله به‌وجودآمده می‌تواند ناشی از چند علت باشد.

مدرعامل مترو ادامه داد: عدم هماهنگی جهت کاربری محوطه بالای ایستگاه در سطح زمین و تبدیل آن به فضای سبز، احداث سرویس بهداشتی در بالای تونل توسط شهرداری منطقه و تسریع در پر کردن خاک اطراف و بالای ایستگاه به منظور بهره‌برداری و همچنین احتمال عدم به تراکم رسیدن خاک از سوی  پیمانکار، می‌تواند از جمله دلایل این موضوع باشد که در حال حاضر در دست بررسی است.

امام افزود: این مسئله هفته گذشته در دستورکار این شرکت قرار گرفت و پس از بازدید از محل، مقرر شد به زودی با نظر مشاور و پس از مشخص شدن علل دقیق این نشست، موارد پیش‌آمده رفع شود.

امام اضافه کرد: در حال حاضر هیچ گونه مشکلی جهت بهره‌برداری از مترو خط مزبور و مسافرگیری در آن وجود ندارد.

مترو افشین حبیب زاده علی امام ایستگاه جوادیه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر