کد خبر: 709154 A

رئیس اورژانس کشور گفت: با تلاش کادر پزشکی این بیمارستان و امکاناتی که وجود داشت و خدمات شبانه روزی وضعیت جسمانی‌شان خوب است.

به گزارش خبرنگار ایلنا، پیرحسین کولیوند در حاشیه عیادت از دانشجویان مصدوم حادثه واژگونی اتوبوس دانشگاه علوم تحقیقات گفت: خوشبختانه امروز دانشجویانی که در بیمارستان امام خمینی در بخش آی سی یو بستری هستند، دیگر وابسته به دستگاه تنفس مصنوعی نیستند و شرایط حادی را که داشتند برطرف شده است.

وی با اشاره به خدمات کادر پزشکی در بیمارستان امام خمینی گفت: کادر بیمارستان امام خمینی فعالیت‌های بسیار خوبی را در روند بهبودی این بیماران انجام داده‌اند.

رئیس اورژانس کشور با تاکید بر اینکه هیچ گونه کمبود دارو وجود ندارد، تصریح کرد: داروهای سه بیماری که در این بخش بستری هستند و سه بیماری که در اتاق عمل هستند، تامین است و کمبودی وجود ندارد. اگر موردی هم داشته باشیم که دارو کم باشد وزارت بهداشت این کمبود دارو را برطرف خواهد کرد.

کولیوند ادامه داد: این مصدومان کاملا بی‌هوش بودند و در کما قرار داشتند و شرایط بسیار سختی داشتند و حداقل سه نفر از این بیماران امیدی به زنده ماندنشان نبود، اما با تلاش کادر پزشکی این بیمارستان و امکاناتی که وجود داشت و خدمات شبانه روزی وضعیت جسمانی‌شان خوب است.

وی با اشاره به دیگر مصدومان این حادثه خاطرنشان کرد: در حال حاضر در بیمارستان حضرت رسول(ص)، خاتم، بیمارستان عرفان و نیایش مصدومان دیگر این حادثه بستری هستند که آنها نیز از وضعیت جسمانی خوبی برخوردار هستند.

رئیس اورژانس کشور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر