کد خبر: 708738 A

فرمانده انتظامی استان قزوین از دستگیری کلاهبردار میلیاردی با 207 شاکی در قزوین خبر داد.

به گزارش ایلنا، سردار " مهدی محمودی" در تشریح این خبر اظهار داشت: در پی ارجاع حکم جلب از سوی مراجع قضائی استان "کرمانشاه" به پلیس آگاهی استان قزوین مبنی بر دستگیری کلاهبردار میلیاردی متواری، موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

این مقام ارشد انتظامی افزود: ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی و فنی پلیسی و مراقبت های نامحسوس، متهم فراری را در مخفیگاهش در قزوین شناسایی و در یک عملیات ضربتی دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی استان قزوین اضافه کرد: متهم پس از دستگیری به مقر پلیس منتقل و در بازجویی فنی از وی به بزه انتسابی و کلاهبرداری از 207 نفر در استان کرمانشاه که از اعضای تعاونی مسکن دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه بودند اعتراف کرد.

وی خاطر نشان کرد: متهم 2 سال قبل به علت کلاهبرداری از اعضای تعاونی مسکن دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از سوی مراجع قضائی به 11 سال حبس محکوم و با قرار وثیقه 17 میلیارد ریالی آزاد می شود که به علت وجود شاکیان بیشتر برای فرار از مجازات های قانونی متواری می شود.

بنابراعلام پایگاه خبری پلیس، سردار محمودی با اشاره به شکایت 207 نفر به علت کلاهبرداری 100 میلیارد ریالی گفت: صبح امروز با تلاش شبانه روزی ماموران پلیس آگاهی استان متهم دستگیر و تحویل مراجع قضائی شد.

استان قزوین ماموران پلیس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر