کد خبر: 708656 A

جمعی از دانشجویان دانشگاه آزاد در اعتراض به حادثه واژگونی اتوبوس این دانشگاه و مرگ تعدادی از هم‌دانشگاهیانشان تجمع کردند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، جمعی از دانشجویان واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد از دقایقی پیش مقابل در ورودی این واحد در اعتراض به سانحه واژگونی اتوبوس تجمع کردند.

دانشجویان با سر دادن شعارهایی از جمله ، "مسئول بی‌لیاقت استعفاء استعفاء" و "مسئول بی‌کفایت کجایی کجایی؟" خواستار پاسخگویی و حضور مسئولان در این میان دانشجویان هستند.

دانشجویان همچنان با خواندن سرود یار "دبستانی من" همچنان به تجمع خود ادامه می‌دهند.

یکی از دانشجویان معترض در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا گفت: دانشجویان دانشگاه آزاد برای عزاداری و درخواست برای پاسخگویی مسئولان دانشگاه دور هم جمع شده‌اند. ما همچنین خواستار استعفای مسئولانی هستیم که باعث  مرگ تعدادی از دانشجویان شدند.

وی ادامه داد: ما کلاس‎هایمان را تعطیل و در اینجا تجمع کرده‌ایم و منتظریم مسئولان بیایند و رابطه با این حادثه به ما پاسخ بدهند. این تجمع به هیچ وجه سیاسی نیست و فقط دانشجویان درخواست پاسخگویی دارند.

در حادثه واژگونی اتوبوس دانشگاه واحد علوم تحقیقات در محوطه این دانشگاه، تعداد ۸ دانشجو، پدر یکی از آنها و راننده اتوبوس جان خود را از دست دادند و ۲۶ دانشجوی دیگر نیز مصدوم شدند.

1

 

 

5

 

حجم ویدئو: 3.56M | زمان ویدئو: 00:00:18
دانشجو دانشگاه آزاد واژگونی اتوبوس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر