کد خبر: 708578 A

در جلسه ستاد بزرگداشت ۸ اسفند اعلام شد که شیوه‌نامه امور تربیتی هفته آینده به ادارات کل آموزش و پرورش استان‌ها ارسال می‌شود.

به گزارش ایلنا، مسعود شکوهی مدیرکل امور تربیتی و مشاوره وزارت آموزش و پرورش در جلسه ستاد بزرگداشت ۸ اسفند اظهار کرد: بنا داریم امسال این برنامه را با کیفیت خوبی برگزار کنیم و در این هفته چند برنامه مهم خواهیم داشت.

وی ادامه داد: در همایشی که به میزبانی اردوگاه شهید باهنر برگزار می‌شود از همکاران در حوزه امور تربیتی تجلیل خواهد شد؛ تلاش می‌کنیم از مربیان، مدیران و پیشکسوتان تربیت در آن روز تجلیل و از برنامه جامع تربیت در این هفته رونمایی شود.

اکبر سرداری معاون برنامه‌ریزی اداره کل مشاوره و امور تربیتی وزارت آموزش و پرورش نیز در این جلسه گفت: شیوه‌نامه امور تربیتی اصلاحاتی داشت و مراحل پایانی این اصلاحیه با ملاحظات سند تحول بنیادین در حال طی شدن است که هفته آینده به استان‌ها ارسال می‌شود.

عبدالرسول کریمی معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش شهر تهران اظهار کرد: آموزش و پرورش شهر تهران برای بزرگداشت روز امور تربیتی برنامه‌ای در سالن وزارت کشور خواهد داشت که ۳ هزار همکار تربیتی و مشاوره ما در این مراسم حضور پیدا می‌کنند.

آموزش و پرورش استان پیشکسوتان شهر تهران وزارت آموزش و پرورش استان ها
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر