کد خبر: 708568 A

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از بارش باران و برف در ۸ استان کشور و گرد و خاک در استان خوزستان خبر داد.

به گزارش ایلنا، سرهنگ نادر رحمانی، رییس مرکز کنترل اطلاعات و ترافیک پلیس راهور ناجا اعلام کرد: بارش برف در استان‌های اردبیل و زنجان (اکثرمحورها)، استان آذربایجان شرقی (آزادراه تبریز-زنجان)، استان آذربایجان غربی (محورهای بوکان-میاندوآب و سردشت-مهاباد)، استان خراسان رضوی (محور درگز-قوچان محدوده گردنه تیوان)، استان خراسان شمالی (محور بجنورد-اسفراین محدوده گردنه اسدلی)، استان کردستان(محوربانه-سنندج) و استان گیلان(محورهای اسالم-خلخال, پونل-خلخال  و آستارا-اردبیل) گزارش شده است.

وی همچنین با اشاره به بارش باران در اکثر محورهای استان‌های مازندران و خراسان شمالی گفت: گرد و خاک همراه با کاهش دید در اکثر محورهای استان خوزستان گزارش شده است.

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا تصریح کرد: تردد در استان اردبیل(محورهای اردبیل-سرعین و خلخال-اسالم) و استان زنجان(محورهای دندی-طارم و تهم-چورزق) با زنجیر چرخ امکان‌پذیر است همچنین مه گرفتگی همراه با کاهش دید در استان مازندران(ارتفاعات محور کرج-چالوس)، استان لرستان(محور خرم آباد-پلدختر) و استان کرمانشاه(محورهای کرمانشاه-کامیاران و کرمانشاه-روانسر) پیش‌بینی می‌شود.

سرهنگ رحمانی تصریح کرد: سایر محورهای مواصلاتی کشور از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردار هستند.

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راه کشور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر