کد خبر: 708207 A

سخنگوی آتش‌نشانی خبر داد؛

سخنگوی آتش‌نشانی شهرداری تهران از وقوع آتش‌سوزی در یک ساختمان مسکونی واقع در خیابان مرتضوی تهران خبر داد که این حادثه مورد مصدومیت جدی و تلفات جانی نداشت.

جلال ملکی در گفتگو با خبرنگار ایلنا، اظهار کرد: ساعت 10:24 صبح امروز یک مورد آتش‌سوزی در یک ساختمان مسکونی در خیابان مرتضوی خیابان خوشیاران به سامانه 125 آتش‌نشانی شهر تهران اطلاع داده می‌شود که بلافاصله 2 ایستگاه با امکانات لازم به محل اعزام می‌شوند.

سخنگوی آتش‌نشانی ادامه داد: در یک ساختمان 4 طبقه روی همکف که در هر طبقه یک واحد حدود 55 متری وجود داشت، در قسمت همکف که پارکینگ بود، یک دستگاه خودرو پراید و یک موتورسیکلت دچار آتش‌سوزی شده بودند و علاوه بر این، یک انباری هم شعله‌ور بود و دود و حرارت زیادی به طبقات بالایی سرایت کرده بود.

وی افزود: بخش زیادی از طبقه اول شعله‌ور شده بود و آتش در آستانه سرایت به داخل واحد طبقه دوم بود. در ورودی این واحد هم شعله‌ور شده بود. پیش از رسیدن آتش‌نشانان دو خانم از طبقه اول که آتش به آن سرایت کرده بود، خارج شده بودند اما در طبقات بالایی که دود و شعله به آنها سرایت کرده بود، افرادی حضور داشتند که آتش‌نشانان همزمان با خاموش کردن آتش و ایمن‌سازی محل به طبقات بالایی رفتند و موفق شدند 4 نفر دیگر شامل دو خانم و دو آقا را خارج کنند.

ملکی تاکید کرد: خوشبختانه مورد مصدومیت و تلفات جانی در این حادثه نداشتیم و تنها یک دو نفر دچار دودگرفتگی جزئی شده بودند که تحویل عوامل اورژانس شدند.

سخنگوی آتش‌نشانی خاطرنشان کرد: آتش هم‌اکنون خاموش شده و از گسترش و سرایت بیشتر آن به اطراف جلوگیری شده و محل تحویل کارشناسان و عوامل انتظامی شد.

آتش سوزی جلال ملک خیابان مرتضوی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر