کد خبر: 708198 A

فرمانده مرزبانی ناجا با تأکید بر لزوم تقویت طرح‌ریزی و برآوردهای عملیاتی در مرزها، گفت: فرماندهان در برخورد با کارکنان رفتار "پدرانه" داشته باشند.

به گزارش ایلنا، سردار "قاسم رضایی" در دوره عالی عملیات مرزی فرماندهان پاسگاه‌های مرزی سراسرکشور با تأکید بر لزوم برگزاری دوره‌های عالی مدیریتی، اظهار داشت: لجمن مدیریت مرزها در مرزبانی، پاسگاه‌های مرزی هستند که برگزاری دوره‌های عالی طی چند سال گذشته، در دستور کار مرزبانی قرار گرفته است.

وی افزود: مرزبانی، رده مقدم نیروهای مسلح است و پاسگاه‌های مرزی سنگر دفاعی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند که با توجه به اهمیت مراقبت از مرزها، اجرای مأموریت‌ها باید نظامی، دفاعی، امنیتی، انتظامی و اجتماعی باشد.

فرمانده مرزبانی ناجا با اشاره به تهدیدات موجود در مرزها، تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران تنها کشوری است که تهدیدات برون‌مرزی دارد که این تهدیدات با تدابیر داهیانه و حکیمانه مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و هوشیاری نیروهای مسلح به ویژه مرزبانان خنثی شده  و دشمنان نظام و انقلاب همواره در رسیدن به اهداف شوم خود ناکام می‌مانند.

سردار رضایی در بخش دیگری با تاکید بر اینکه  طرح‌ریزی و برآورد عملیاتی در مناطق مرزی باید افزایش پیدا کند تا بتوانیم بر تحرکات دشمن اشراف داشته باشیم و مقتدرانه در مقابل آنها ایستادگی کنیم، مطرح کرد: باید در کنار ارتقاء  مهارت‌های علمی و عملی، به  حفظ روحیه  انقلابی، جهادی و ایثارگری توجه ویژه  شود.

وی در ادامه با قدردانی از تلاش‌های دانشکده علوم و فنون مرزی دانشگاه علوم انتظامی امین، افزود: هدف از برگزاری دوره‌های مدیریتی، غنی کردن فرماندهان است تا بتوانند بر ضعف‌ها غلبه کنند.

سردار رضایی در خاتمه خطاب به فرماندهان مرزبانی خاطرنشان کرد: منش پدرانه در رفتار با کارکنان را نصب العین خود قرار داده و برای آنها الگو باشید تا با تقویت حس تعامل و تعهد ، امور و ماموریت ها بهتر پیش رود.

فرماندهان مرزها فرمانده مرزبانی ناجا سردار رضایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر