کد خبر: 707756 A

رئیس پلیس پیشگیری ناجا خبر داد:

رئیس پلیس پیشگیری ناجا با اشاره به ضرورت برخورد قاطعانه با جرایم اقتصادی در بنادر تاکید کرد: یگان حفاظت سازمان بنادر و کشتیرانی در خط مقدم مبارزه با جرایم اقتصادی و ستیز با پیاده نظام دشمن در جنگ اقتصادی است.

به گزارش ایلنا، سردار "محمد شرفی" در نشست تخصصی سراسری فرماندهان یگان های حفاظت سازمان بنادر و کشتیرانی کشور با اشاره به حرکت جهادی و انقلابی همراه با ایثار و از خود گذشتگی پلیس در راستای خدمت صادقانه به جامعه اظهار داشت: پلیس با تمام توان فرصت هرگونه بی‌نظمی واخلالگری را از بدخواهان و دشمنان نظام در عرصه های مختلف اجتماعی، اقتصادی و... سلب می کند.

وی با بیان اینکه دشمنان با تشکیل اتاق فکر از همه شرایط و امکانات برای مقابله با نظام جمهوری اسلامی ایران استفاده می کنند، افزود: امنیت اقتصادی مهمترین بخشی است که دشمن تلاش می کند آن را مخدوش کند تا با بهره گیری از نبود آن به اهداف شوم خود دست یابد.

رئیس پلیس پیشگیری ناجا ادامه داد: دشمن با ایجاد ناامنی برای فعالان اقتصادی قصد دارد زنجیره اقتصاد را در سطح کشور قطع کند تا فعالیت در این عرصه را با چالش مواجه و در نهایت این فرایند موجب بروز مشکلات در سطح جامعه  شود.

سردار شرفی تصریح کرد: بنادر یکی از حساس ترین نقاط حیاتی در چرخه حمل و نقل فعالیت های اقتصادی به شمار می روند و بستر مناسبی برای اجرای توطئه های دشمن در ایجاد ناامنی هستند.

این مقام ارشد انتظامی ادامه داد: در این مسیر یگان حفاظت سازمان بنادر و کشتیرانی کشور تشکیل شده است تا با بهره مندی از همه ظرفیت ها (فناوری ها ،تجهیزات،دانش های مختلف، تجربیات ، فکر و اندیشه صاحب نظران) به دغدغه‌هایی مسئولان و مردم در راستای تامین نظم و امنیت بنادر پاسخ مناسب و خور نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران داده شود.

رئیس پلیس پیشگیری ناجا با بیان اینکه برقراری امنیت اقتصادی در بنادر و خطوط دریایی از اهمیت بالایی در جنگ اقتصادی برخوردار است، تاکید کرد: یگان های حفاظت سازمان بنادر و کشتیرانی در خط مقدم ستیز با پیاده نظام دشمن در جنگ اقتصادی هستند و لازم است با حفظ هوشیاری توطئه دشمنان و عوامل آنان ناکارآمد شود.

بنابراعلام پایگاه خبری پلیس، این مقام ارشد انتظامی در ادامه  با بررسی کارنامه عملیاتی یگان های حفاظت سازمان بنادر و کشتیرانی با ابراز خرسندی از وضعیت آموزش و بهبود وضعیت شاخص‌های عملکردی با وجود گسترش حجم ماموریت‌های این یگان بر نظارت فرماندهان بر عملکرد کارکنان در راستای اجرای دقیق وظایفی که از طرف سازمان بنادر و کشتیرانی کشور بر عهده آنان نهاده شده به توجه بیشتر به مناطق دوردست تاکید کرد.

سردار شرفی در پایان از فرماندهان و کارکنان مجموعه یگان های حفاظت سازمان بنادر و کشتیرانی در سراسرکشور به دلیل  عملکرد مطلوب قدردانی کرد.

پلیس پیشگیری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر