کد خبر: 707575 A

معاون کل وزارت بهداشت:

معاون کل وزارت بهداشت تاکید کرد: تمامی گروه‌های مختلف پزشکی اعم از جراحان، متخصصان و پرستاران بر بالین مصدومان حادثه واژگونی اتوبوس دانشگاه آزاد اسلامی حضور داشته و در تلاش هستند و از هیچ اقدام درمانی برای بهبود مصدومان کوتاهی نخواهند کرد.

به گزارش ایلنا، ایرج حریرچی با حضور در بیمارستان امام خمینی (ره) و عیادت از مصدومان حادثه واژگونی اتوبوس در دانشگاه علوم و تحقیقات گفت: در این حادثه ٣٥ نفر دچار سانحه شده‌‌‌اند که هفت نفر به علت شدت جراحات، سر صحنه تصادف، فوت کرده و ٢٨ نفر نیز مصدوم شدند.

وی افزود: سه نفر از مصدومین به صورت سرپایی مداوا شده و ٢٥ نفر از آنها بلافاصله پس از سانحه با آمبولانس‌‌‌های اورژانس به بیمارستان‌‌‌های امام خمینی (ره)، شریعتی، حضرت رسول (ص) و عرفان نیایش اعزام شدند.

سخنگوی وزارت بهداشت با بیان اینکه از ٢٥ نفر مصدوم این حادثه، ٢١ نفر دچار آسیب‌‌‌های شدید و تهدیدکننده حیات نشده و هم‌‌اکنون وضعیت پایداری دارند، تصریح کرد: متاسفانه در حال حاضر چهار مصدوم دچار آسیب شدید شده و وضعیت پایداری ندارند.

حریرچی ادامه داد: تمامی گروه‌‌‌های مختلف پزشکی اعم از جراحان، متخصصان و پرستاران بر بالین مصدومین حضور داشته و در تلاش هستند و از هیچ اقدام درمانی برای بهبود مصدومان کوتاهی نخواهند کرد.

معاون کل وزارت بهداشت با بیان اینکه دو نفر از فوت‌‌شدگان زن و پنج نفر مرد بوده‌‌اند، گفت: در حال حاضر، تمام مصدومان به بیمارستان‌‌ها و مراکز درمانی منتقل شده و اقدامات درمانی تخصصی و فوق تخصصی در حال انجام است.

ایرج حریرچی معاون کل وزارت بهداشت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر