کد خبر: 707209 A

معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ از پیدا شدن دست نوشته ای در کنار اجساد مادر و دختری خبر داد که در آن نوشته شده بود آنها برای پیوستن به یکی از اعضای نزدیک خانواده شان در دیار باقی به زندگی خود پایان دادند.

به گزارش ایلنا، سرهنگ علی ولیپور گودرزی، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ در توضیح این خبر گفت: ساعت ۱۹:۳۰ روز دوشنبه مورخه سوم دیماه سال جاری کشف جسد متعلق به مادر (۸۰ ساله) و دختر (۶۰ ساله) به کلانتری ۱۰۸ نواب اعلام شد. با تأیید خبر اولیه، بلافاصله تیم بررسی صحنه جرم اداره دهم و تشخیص هویت پلیس آگاهی تهران بزرگ در محل حاضر شدند.

در بررسی محل کشف جسد، کارآگاهان موفق به پیدا کردن دست نوشته‌ای شدند که در آن نوشته شده بود که این مادر و دختر پس از مرگ یکی از اعضای خانواده و برای پیوستن به وی اقدام به این کار کردند و در بررسی صحنه کشف اجساد نیز مشخص شد که آنها با تهیه نوشیدنی مسموم به زندگی خود پایان دادند.

در تحقیقات از اعضای خانواده ی این مادر و دختر مشخص شد، همسر متوفی نزدیک به یک سال پیش فوت کرده و طی این مدت همسرش (متوفی ۸۰ ساله) به همراه یکی از دخترانش (متوفی ۶۰ ساله) به تنهایی در این خانه زندگی می‌کردند و در روز کشف جسد نیز یکی از بستگان نزدیک‌شان پس از عدم پاسخگویی هر دو نفر آنها به تماس‌های تلفنی، به خانه آنها مراجعه و با استفاده از کلید منزل یدک که در اختیار داشته وارد خانه شده و با جسد آنها در اتاق خواب مواجه شده است.

معاون مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ سرهنگ علیپور گودرزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر