کد خبر: 706281 A

فرمانده نیروی انتظامی:

فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه ما سربازان فرماندهی معظم کل قوا (مدظله العالی) هستیم و مأموریت‌ها را با روحیه "جهادی" و"انقلابی" دنبال می‌کنیم، گفت: امروز نیروی انتظامی در برابر هر تحرک و توطئه دشمنان آماده‌تر از همیشه است.

به گزارش ایلنا، سردار حسین اشتری در گردهمایی سراسری فرماندهان، روسا و معاونان ناجا (سومین نشست تخصصی و فصلی سال ۹۷)، اظهار داشت: یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی، دفاع مقدس، شهیدان عرصه نظم و امنیت، مدافعان حریم و حرم را گرامی می‌داریم و بر روح بلند و ملکوتی حضرت امام خمینی (ره) درود می‌فرستیم و برای فرماندهی معظم و معزز کل قوا حضرت آیت الله العظمی امام خامنه‌ای عزیز (مدظله العالی) آرزوی طول عمر داریم.

وی افزود: امید است این نشست یک روزه و تخصصی، مثمرثمر بوده و باعث ارتقاء و پیشرفت مأموریت‌های نیروی انتظامی شود.

فرمانده نیروی انتظامی ادامه داد: دومین نشست تخصصی و فصلی سال ۹۷، در شهریورماه سال جاری برگزار شد و از آن زمان تاکنون مأموریت‌های بسیاری پشت سر گذاشتیم که در این جا از اقدامات خوب و شایسته‌ای که فرماندهان و کارکنان ناجا برای پیشبرد اهداف نیروی انتظامی انجام داده اند، قدردانی می‌کنم.

سردار اشتری با تأکید بر اینکه هوشیاری وعملکرد فعالانه و توأم با آمادگی همکارانم منجر به کسب موفقیت‌های بسیاری شده، عنوان کرد: امروز نیروی انتظامی در برابر هر تحرک و توطئه دشمن آماده‌تر از همیشه عمل خواهد کرد.

عالی‌ترین مقام انتظامی کشور تأکید کرد: همواره باید در مقابل توطئه‌های دشمنان؛ هوشیارانه، فعالانه و با آمادگی صد در صدی عمل کنیم، برخی گروه‌های داخلی و خارجی به دنبال التهاب آفرینی در فضای جامعه و برهم زدن نظم و امنیت کشور هستند که با لطف وعنایت خداوند متعال و تدابیر حکیمانه فرماندهی معزز کل قوا، همواره دشمنان در رسیدن به اهداف شوم خود ناکام هستند، بنابراین باید در برابر هر توطئه‌ای "هوشیار" باشیم.

فرمانده نیروی انتظامی یادآور شد: ما سربازان فرماندهی معظم کل قوا حضرت آیت الله العظمی امام خامنه‌ای عزیز (مدظله العالی) هستیم و مأموریت‌ها را با روحیه "جهادی" و "انقلابی" دنبال می‌کنیم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با تشریح نقش سبزپوشان ناجا در مأموریت‌های مختلف به ویژه در نیمه دوم سال، بیان کرد: در مهرماه سال جاری، مطابق سنوات گذشته برنامه‌های هفته نیروی انتظامی دنبال و اجرایی شد، امسال نیز شاهد بودیم مراسم هفته ناجا با شکوه و اقتدار خاصی برگزار شد و در این میان برخی رده‌های تخصصی و استان‌ها فعالیت‌های چشمگیری داشتند.

سردار اشتری به برگزاری راهپیمایی بزرگ و معنوی اربعین حسینی (ع) اشاره و بیان کرد: حدود ۲۰ هزار نفر از نیرو‌های پلیس به صورت مستقیم و ۱۰ هزار نفر به صورت غیرمستقیم در این مأموریت بزرگ و معنوی ایفای نقش کردند و بخشی از نیرو‌های ناجا بیش از یک ماه در مرز‌های سه گانه مهران، شلمچه و چذابه حضور فعال و شبانه روزی داشتند، از طرفی قرارگاه اربعین از ماه‌ها قبل فعال شده بود.

فرمانده نیروی انتظامی اضافه کرد: همکارانم برای تسهیل تردد و امنیت زائران به خوبی ایفای نقش کردند که این موضوع، رضایت رهبری را نیز به دنبال داشت.

عالی‌ترین مقام انتظامی کشور تأکید کرد: اظهار رضایت مقام معظم رهبری (مدظله العالی) از ایفای نقش نیروی انتظامی در مأموریت بزرگ اربعین برایمان شیرین و گوارا و باعث افتخار و سربلندی است؛ ایفای نقش پلیس در این ماموریت معنوی موجب افزایش اعتبار و آبروی ناجا شد.

فرمانده نیروی انتظامی در بخش دیگری از سخنان با اشاره به عملکرد پلیس در برخورد با مفسدان اقتصادی، یادآور کرد: پلیس در شناسایی و برخورد قاطع با مفسدان اقتصادی نیز عملکرد هوشمندانه و به موقعی داشت البته در کنار این اقدامات، در حوزه اقتصادی از سوی پلیس اقدامات پیشگیرانه و مقابله‌ای دیگری نیز صورت گرفت و اجازه جولان به سوء استفاده کنندگان داده نشد.

عالی‌ترین مقام انتظامی کشور بیان کرد: پلیس در مدیریت تجمعات کامیون داران نیز به خوبی توانست صحنه را مدیریت کند و عملکرد هوشمندانه‌ای داشته باشد.

سردار اشتری در بخش دیگری از سخنان با اشاره به حادثه تروریستی چابهار، عنوان کرد: هوشیاری، آمادگی و جانفشانی همکارانم حادثه تروریستی چابهار را خنثی و بار دیگر دشمنان نظام و انقلاب را ناکام گذاشت.

وی در ادامه بر لزوم اهتمام ویژه در توجه به دستورالعمل‌های ابلاغی همزمان با اجرای ماموریت‌ها تاکید کرد و گفت: اولویت‌های ماموریتی را به جد دنبال می‌کنیم و همچنان باید پیگیری این اولویت‌ها در دستور کار و سرلوحه امور باشد.

فرمانده ناجا گفت: باید از فرصت و توفیق خدمتگزاری به مردم نهایت بهره را ببریم و سرباز لایقی برای حضرت، ولی عصر (عج) و مقام معظم رهبری باشیم.

فرمانده نیروی انتظامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر