کد خبر: 706139 A

معاون دانشگاه تاکید کرد:

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: از تمامی ظرفیت این دانشگاه برای عملکرد انقلابی در حوزه فرهنگی استفاده خواهیم کرد.

به گزارش ایلنا، حجت الاسلام کلانتری در پنجمین نشست شورای هماهنگی مسئولان کمیته های تخصصی و معاونان فرهنگی دانشجویی مراکز استان ها و واحدهای جامع و مستقل دانشگاه آزاد اسلامی گفت: هدف از تشکیل این نشست را بررسی و تبادل نظر درباره راهکارهای عملیاتی سند چشم انداز فرهنگی، آیین‌نامه آراستگی و شئون فرهنگی و رفتاری، برنامه های جاری و مصوب به ویژه جشن های معنوی ازدواج دانشجویی، نظارت و ارزیابی فعالیت های فرهنگی و دانشجویی واحدهای سطح کشور عنوان کرد.

وی افزود: این نشست به لحاظ کمی و کیفی، بسیار مطلوب بود و در آن نقاط قوت و ضعف فعالیت های معرفتی، فرهنگی و تشکیلاتی اداره های کل معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی بررسی شد.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی خاطرنشان کرد: عملکرد مطلوب و انقلابی در حوزه فرهنگی، هم مطالبه مقام معظم رهبری و هم مورد تاکید رئیس هیات موسس و هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی است و برای تحقق این امر از تمامی ظرفیت های موجود در ستاد و صف استفاده می کنیم.

کلانتری برای وصول به اهداف و راهبردهای سند جامع و آیین نامه آراستگی فرهنگی دانشگاه از همکارانی که در خط مقدم جبهه فرهنگی انقلاب حضور دارند، خواست بر کار تبیینی و معرفتی تمرکز کنند و در این مسیر از توان شبکه استادی و دانشجویی دغدغه مند دانشگاه به ویژه اعضای گروه های معارف اسلامی و دانشجویان مومن و انقلابی نهایت استفاده صورت گیرد.

آیین نامه انقلاب دانشگاه آزاد دانشگاه آزاد اسلامی نظارت و ارزیابی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر