کد خبر: 706133 A

فرمانده انتظامی شهرستان تربت حیدریه از واژگونی یک دستگاه خودروی سواری ۲۰۶ و مرگ نوزاد ۱۰ ماهه و مصدومیت ۲ سرنشین این خودرو خبر داد.

به گزارش ایلنا، سرهنگ علی اکبر کیانی اظهار داشت: ساعت ۸ شب گذشته در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر یک فقره تصادف فوتی در محور تربت حیدریه به مشهد بلافاصله ماموران انتظامی به همراه عوامل امدادی در محل حاضر شدند.

وی افزود: در بررسی‌های اولیه مشخص شد، یک دستگاه خودروی سواری ۲۰۶ با ۳ سرنشین در تربت حیدریه به مشهد بعد از روستای سرهنگ از جاده منحرف و واژگون شده است.

سرهنگ کیانی تصریح کرد: متاسفانه در این حادثه کودک ۱۰ ماهه بنام هلما دردم جان باخت و دیگر سرنشینان خودرو نیز مصدوم و بلافاصله توسط نیرو‌های امدادی به بیمارستان منتقل شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان تربت حیدریه خاطر نشان کرد: کارشناس تصادفات پلیس راه علت وقوع حادثه را بی احتیاطی از جانب راننده خودروی سواری ۲۰۶ به علت ناتوانی درکنترل وسیله نقلیه که ناشی ازخستگی وخواب آلودگی بوده اعلام کرده است.

وی از رانندگان خواست با رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی و رعایت سرعت مطمئنه از وقوع این گونه حوادث دلخراش رانندگی جلوگیری کنند.

فرمانده انتظامی شهرستان تربیت حیدریه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر