کد خبر: 706041 A

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با صدور حکمی، مجریان طرح بازمهندسی نظام آموزشی، پژوهشی و خدمات فناوری علوم کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه آزاد اسلامی را منصوب کرد.

به گزارش ایلنا، محمد مهدی طهرانچی، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با صدور حکمی محمدرضا اردکانی و محمدعلی باغستانی را به عنوان مجریان طرح بازمهندسی نظام آموزشی، پژوهشی و خدمات فناوری علوم کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه آزاد اسلامی منصوب کرد.

در متن حکم طهرانچی آمده است:

«برادر گرامی جناب آقای محمدرضا اردکانی

برادر گرامی جناب آقای محمدعلی باغستانی

با اهدای سلام و تحیات

امکانات وسیع دانشگاه در حوزه غذا و امنیت غذایی و گیاهان دارویی از یک سو و عدم تمایل دانشجویان به تحصیل در رشته‌های مرتبط با حوزه کشاورزی، نشان از الزام توجه ویژه آموزش عالی کشور به این حوزه دارد. ظرفیت نیروهای کارآمد و زیرساخت‌های گسترده دانشگاه آزاد اسلامی، فرصت مغتنمی را فراهم آورده است که تحولی چشمگیر در این عرصه ایجاد گردد.

با توجه به مراتب تعهد و سوابق اجرایی آن جنابان، به موجب این حکم به عنوان «مجری طرح بازمهندسی نظام آموزشی، پژوهشی و خدمات فناوری علوم کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه آزاد اسلامی» منصوب می‌شوید.

امید است با اتکال به خداوند متعال و بهره‌گیری شایسته از ظرفیت‌ها و توانمندی‌های انسانی و زیرساختی دانشگاه، در انجام امور محوله و ارائه گزارش جامع راهبردی در جهت ارتقاء و کارآمدسازی آموزشی، پژوهشی و خدمات فناوری دانشگاه موفق باشید.

لازم است کلیه معاونت‌های ستادی و واحدهای استانی همکاری لازم را جهت انجام امور محوله و ارائه گزارش منظم پیشرفت، انجام دهند.

محمدمهدی طهرانچی

دانشگاه آزاد دانشگاه آزاد اسلامی فناوری کشاورزی کشاورزی و منابع طبیعی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر