کد خبر: 705783 A

معاون درمان وزارت بهداشت:

معاون درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تاکید کرد: در آینده، طرح نظام ارجاع به تدریج در تمام مناطق کشور عملیاتی می‌شود.

به گزارش ایلنا، قاسم جان‌‌‌بابایی در جلسه نظام ارجاع، طرح نظام ارجاع را تحول بزرگ در ارائه خدمات بهداشتی و درمانی برشمرد و گفت: در آینده، طرح نظام ارجاع به تدریج در تمام مناطق کشور عملیاتی شده و گام بلندی در راه رضایتمندی خدمت‌‌گیرندگان برداشته خواهد شد.

وی بر آمادگی کامل حوزه درمان برای استقرار نظام ارجاع تاکید کرد و اظهار داشت: تقویت زیرساخت‌ها و فرهنگ‌سازی دو مقوله مهم در اجرای موفق این برنامه است.

همچنین در این جلسه علیرضا رییسی، معاون بهداشت وزارت بهداشت ضمن اشاره به اهمیت استقرار نظام ارجاع تصریح کرد: نظام ارجاع یا سطح‌بندی خدمات علاوه بر صرفه‌جویی در هزینه‌های سلامت، مزایای بسیاری برای آحاد ملت خواهد داشت.

وی افزود: افزایش کیفیت خدمات با محوریت عدالت و تاکید بر پاسخگویی منطبق بر نظام سطح بندی مهمترین اهدافی است که در نظام ارجاع  در بستر پرونده الکترونیک سلامت بیمار دنبال می‌شود.

معاون وزیر بهداشت ادامه داد: خوشبختانه هماهنگی در بالاترین سطح میان معاونت‌های بهداشت و درمان وزارت بهداشت برای اجرای کامل این طرح وجود دارد.

وزارت بهداشت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر