کد خبر: 705771 A

در بازدید رئیس کمیته محیط زیست از منطقه ۱۸؛

رئیس کمیته محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران از منطقه ۱۸ شهرداری تهران بازدید کرد.

به گزارش ایلنا، سید آرش حسینی میلانی، رییس کمیته محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر تهران صبح پنج‌شنبه از منطقه ۱۸ شهرداری تهران به همراه شهردار منطقه و مدیرکل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران بازدید و در جریان مسایل محیط زیستی این منطقه قرار گرفت. 

وی ابتدا از اراضی پاکسازی شده کارگاه‌های غیرمجاز تفکیک پسماند تقی‌آباد بازدید کرد و در جریان آخرین پیشرفت کار این پروژه قرار گرفت. 

این عضو شورای شهر تهران ضمن قدردانی از اقدام مشترک شهرداری منطقه ۱۸ و نیروی انتظامی، بر نوسازی ماشین‌آلات ساختمانی در حوزه خدمات شهری تاکید کرد.

حسینی میلانی سپس به بوستان مینا در منطقه یافت‌آباد شمالی رفت و پیک دوچرخه بازیافت را افتتاح کرد. 

همچنین وی در محله ۱۷ شهریور در منطقه ۱۸ شهرداری تهران حضور یافت و محل احداث بوستان کارمند را مورد کلنگ‌زنی قرار داد. 

نایب رییس ستاد شورایاری‌ها در جریان این بازدیدها با شورایاران و مردم نواحی مختلف به گفت‌وگو پرداخت و در جریان مسائل و مشکلات آنها قرار گرفت. 

حسینی میلانی در این بازدید، در گفت‌وگویی که با شهردار و مسئولان منطقه ۱۸ شهرداری تهران داشت، در جریان آخرین وضعیت محیط زیستی این منطقه و همچنین وضعیت کارخانجات آلاینده قرار گرفت. بر این اساس مقرر شد اداره محیط زیست منطقه در اسرع وقت گزارشی با همکاری شورایاری از وضعیت آلایندگی صنایع منطقه تهیه و به کمیته محیط زیست شورا ارسال کند.

سید آرش حسینی‌میلانی آرش میلانی سید آرش حسینی میلانی سید آرش میلانی آرش حسینی میلانی سیدآرش حسینی میلانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر