کد خبر: 705507 A

سردار رحیمی در جمع خبرنگاران:

سردار رحیمی اظهار کرد: امسال وفاق میان دستگاه‌ها برای مدیریت شرایط برف و باران بهتر از سال‌های گذشته است.

به گزارش خبرنگار ایلنا، صبح پیش از ظهر امروز سردار حسین رحیمی در حاشیه رزمایش بزرگ طرح زمستانی که در بوستان ولایت برگزار شد، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: از امروز طرح ویژه ارائه خدمات مختلف انتظامی، امنیتی، ترافیکی و... برای فصل زمستان با کمک همه دستگاه‌ها اعم از شهرداری، اورژانس، آتش‌نشانی و... آغاز می‌شود. وفاقی که امسال میان دستگاه‌های مختلف در این داستان شکل گرفت بسیار بهتر از سال‌های گذشته است.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ ادامه داد: پیش از این رزمایش، جلسات مختلفی بین نیروهای انتظامی و راهنمایی و رانندگی و سایر دستگاه‌ها برگزار شد که با توجه به بارش‌ها مشکلی برای شهروندان ایجاد نشود. حدود 4-5 سال پیش ما در بعضی از مواقع غافلگیر شدیم و به همین دلیل بنایمان بر این شد که برای هماهنگی بین دستگاه‌ها این رزمایش را برگزار کنیم. البته در حوادث و سوانح به ویژه تصادفات، نیروی انتظامی مدیریت را برعهده دارد و دستگاه‌های دیگر هم کمک می‌کنند.

سردار رحیمی با اشاره به اینکه در ماه‌های پایانی پاییز و به ویژه فصل زمستان حجم ترافیک و عبور و مرور خیلی افزایش می‌یابد، گفت: در این ایام روزها کوتاه است و باید تدابیر لازم را برای مدیریت شرایط اتخاذ کنیم. امروز نتیجه هماهنگی بین دستگاه‌ها را دیدیم، طبیعتاً همکاری و همراهی مردم می‌تواند در ایجاد آرامش موثر باشد.

وی در پاسخ به سوالی در خصوص یگان‌هایی که در رزمایش حضور یافتند، گفت: یگان‌هایی که امروز آمدند یگان‌های نمونه از هر دستگاه و تشکیلات نیروی انتظامی بودند. در این بخش اصل و محور کار، پلیس راهنمایی و رانندگی است و در کنار آن پلیس پیشگیری، یگان ویژه و... همکاری می‌کنند. همچنین دستگاه‌های دیگر مثل معاونت خدمات شهری شهرداری، امداد خودرو و... در این راستا همکاری می‌کنند امیدواریم مردم در عمل هم این هماهنگی را حس کنند.

سردار حسین رحیمی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر