کد خبر: 705476 A

مرکز مدیریت پیوند و درمان بیماری های وزارت بهداشت اعلام کرد:

مرکز مدیریت پیوند و درمان بیماری‌های وزارت بهداشت اعلام کرد: خدمات مورد تعهد معاونت درمان اعم از ویزیت‌های تخصصی و فوق تخصصی، مشاوره، خدمات پاراکلینیک و آزمایشات، خدمات توانبخشی اعم از فیزیوتراپی و کاردرمانی و گفتار درمانی، دندانپزشکی و فرانشیز داروهای ایرانی تولید داخل برای هر بیمار ثبت شده به صورت رایگان ارائه می‌شود.

به گزارش ایلنا، مرکز مدیریت پیوند و درمان بیماری های وزارت بهداشت در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: ۲۳۷۷ بیمار شناسایی شده در استان آذربایجان غربی توسط دو بیمارستان امام خمینی و شهید مطهری خدمات دریافت می کنند و اعضای کمیته ام اس دانشگاهی نیز در همین مراکز مستقر و به درمان بیماران مشغول هستند.

همچنین در این مراکز خدمات فیزیوتراپی و ام ار ای به بیماران ارائه می شود و داروهای مورد نیاز آنها در داروخانه های هلال احمر و قدس با حواله صادر شده از سوی معاونت درمان توزیع می شود.

همچنین داروخانه های شهرهای مهاباد، بوکان و خوی نیز داروهای بیماران ام اس را به جهت مراجعه کمتر این بیماران به مرکز استان ارائه می دهند. پایگاه های مشاوره در شهرهای مهاباد و خوی نیز ساخته شده و مشغول خدمت رسانی به بیماران است.

در حال حاضر فضای فیزیکی مرکز جامع در قالب مراکز جامع بیماران خاص و صعب العلاج در بیمارستان های شهید مطهری و امام خمینی(ره) نیز تکمیل شده و در آستانه تجهیز است.

براساس مندرجات سامانه بیماران خاص در معاونت درمان بیماران ام اس مطابق بسته خدمتی ابلاغی از سوی معاونت درمان وزارت بهداشت مشمول گرفتن خدمت هستند و خدمات مورد تعهد این معاونت اعم از ویزیت های تخصصی و فوق تخصصی، مشاوره، خدمات پاراکلینیک و آزمایشات، خدمات توانبخشی اعم از فیزیوتراپی و کاردرمانی و گفتار درمانی، دندانپزشکی و فرانشیز داروهای ایرانی تولید داخل برای هر بیمار ثبت شده به صورت رایگان ارائه می شود.

آذربایجان غربی درمان بیماری وزارت بهداشت هلال احمر معاونت درمان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر