کد خبر: 705431 A

مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان بهزیستی کشور از تعیین و معرفی گزینه ریاست سازمان بهزیستی و معرفی وی به رئیس جمهور خبر داد.

به گزارش ایلنا، جمال زنگیشه با اشاره به وضعیت سازمان بهزیستی کشور و تعیین رئیس این سازمان گفت: از زمان استیضاح وزیر وقت و انتصاب انوشیروان محسنی بندپی به سمت سرپرستی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و ‌پس از آن به عنوان سرپرست سازمان تامین اجتماعی، پهبد پورشبانان به عنوان جانشین رئیس، مدیریت سازمان بهزیستی را بر عهده داشته که در این مدت با هماهنگی سرپرست وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی و پس از انتصاب محمد شریعتمداری به سمت وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز با هماهنگی ایشان، پورشبانان با قوت و توان لازم ضمن راهبری کلیه طرح ها و فعالیت های جاری سازمان، نسبت به مدیریت و نظارت بر تدوین بودجه پیشنهادی سازمان بهزیستی کشور اقدامات لازم را انجام داده‌اند.

وی افزود: از مدت ها قبل بودجه پیشنهادی، به سازمان برنامه و بودجه کشور ارسال و در مراحل تصویب نهایی دولت محترم و تقدیم به مجلس محترم شورای اسلامی است. در این اثنا در تمامی جلسات کمیسیون های بودجه، از بودجه پیشنهادی سازمان با قوت و مستدل دفاع شده است.

مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان بهزیستی کشور در خصوص تعیین رئیس سازمان بهزیستی کشور اظهار داشت: برای تصدی ریاست سازمان بهزیستی کشور گزینه‌ایی تعیین و به محضر ریاست محترم جمهور معرفی شده، که پس از تائید، رسما معرفی و به عنوان رییس سازمان بهزیستی مشغول به کار خواهد شد.

سازمان بهزیستی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر