کد خبر: 705081 A

مرکز تحقیقات کاربردی پلیس آگاهی ناجا از برگزاری نشست تخصصی "تحول در پلیس آگاهی"به مناسبت گرامی داشت هفته پژوهش خبر داد.

به گزارش ایلنا، سرهنگ "غلامحسین بیایانی" در تشریح این خبر، گفت: پلیس آگاهی یکی از قدیمی ترین و تخصصی ترین پلیس ها در کشف علمی جرم است.

وی با بیان اینکه امروزه در دنیا مدل های تحول در پلیس به نسبت شرایط دائماً تغییر پیدا می کند، گفت: این مدل ها عبارتند از "مبارزه راهبردی با جرم"، "مسئله محوری" و جدیدا مدل دیگری تحت عنوان"اطلاعات محوری" به آن اضافه شده که پلیس بنا به شرایط از این مدل ها استفاده می کند.

این مقام انتظامی از پلیس آگاهی به عنوان قطب اصلی کشور در کشف جرم، نام برد ادامه داد: پلیس آگاهی به یک بلوغ رسیده که در تصمیم گیری ها، گزینه های مختلف را پیش روی خود قرار می دهد تا علاوه بر خدمت به جامعه، کارآمدی خود را بهبود بخشد که این امر حاکی از آن است پلیس آگاهی یک گام بلند برداشته است.

بنابراعلام پایگاه خبری پلیس، سرهنگ بیابانی با بیان اینکه به مناسبت گرامی داشت هفته پژوهش نشستی با موضوع "تحول در پلیس آگاهی" روز چهارشنبه 28 آذرماه در ساختمان شهدای پلیس آگاهی برگزار خواهد شد، گفت: در این نشست علاوه بر سردار مقیمی رئیس پلیس آگاهی ناجا، سردار "ایوب سلیمانی"جانشین فرمانده ناجا، دکتر "سیروس زینلی" عضو هیئت علمی انستیتو پاستور ایران، دکتر"پرویز نوروزی" عضو هیئت علمی دانشگاه تهران و دکتر" بهرام بیات" عضو هیئت علمی دانشگاه دفاع ملی به ایراد سخنرانی خواهند پرداخت.

پلیس آگاهی جامعه رئیس پلیس عضو هیئت علمی عضو هیئت علمی دانشگاه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر