کد خبر: 704833 A

به مدت سه شب؛

همزمان با طولانی‌ترین شب سال، جشنواره یلدایی برج میلاد با برنامه‌های شاد و متنوع در سه شب پایانی آخرین هفته پاییز برگزار می‌شود.

به گزارش ایلنا، اجرای آیین‌های سنتی، حافظ‌خوانی، برپایی کرسی و اجرای نمایش آیین‌های یلدایی در شهرهای مختلف ایران، گفت‌وگو با هنرمندان، ورزشکاران و شخصیت‌های سیاسی از جمله این برنامه‌ها است که بخشی از آن نیز قرار است از شبکه‌های تهران و شما پخش شود.

جشنواره ویژه شب یلدا از فردا چهارشنبه ۲۸ آذرماه به مدت سه شب از ساعت ۱۸ الی ۲۳ در سالن B سایت نمایشگاهی برج میلاد اجرا خواهد شد و علاقه‌مندان می‌توانند یلدایی دلنشین را در برج میلاد تهران بگذرانند.

همچنین قرار است آیین کاشت درخت سرو که توسط نیاکان ما در شب یلدا مرسوم بوده است، دوباره احیا شده و طی این سه شب، سه درخت سرو که نماد استقامت و ایستادگی‌ است توسط هنرمندان و مدیران شهری در محوطه برج میلاد به یادگار کاشته شود.

بخش دیگر برنامه‌های یلدایی برج میلاد، اجرای برنامه رادیویی «یک قدمی‌ یلدا» از شبکه رادیویی تهران است که روز پنج شنبه ۲۹ آذر ماه از ساعت ۱۵:۳۰ الی ۲۲ در گذرگاه برج میلاد برپا می‌شود.

گریم کودک، برگزاری جشن بادبادک‌ها، استندآپ کمدی و برگزاری مسابقه در میان بازدیدکنندگان از جمله بخش‌های این برنامه رادیویی است.

برج میلاد شب یلدا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر