کد خبر: 703338 A

جانشین انتظامی استان از هلاکت 2 سوداگر مرگ، دستگیری 2 قاچاقچی و کشف 4 تن و 11 کیلوگرم مواد افیونی در شهرستان سرباز خبر داد.

به گزارش ایلنا از پایگاه خبری پلیس، سردار "احمد طاهری" در تشریح جزئیات این خبر، گفت: پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان سرباز با پشتیبانی اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان(عج) یک باند بزرگ قاچاق مواد افیونی که به صورت مسلحانه با استفاده از خودروهای تیزرو قصد جابه جایی محموله سنگین مواد مخدر از مناطق مرزی به عمق کشور را داشتند، شناسایی کردند.

وی افزود: تیم های عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان سرباز با رصد مداوم تحرکات اعضای این باند مسلح، قاچاقچیان را که در یکی از محورهای کوهستانی با 2 دستگاه تویوتا لندکروز در حال جا به جایی مواد مخدر بودند، تحت نظر قرار دادند که سوداگران مرگ به محض ورود به منطقه کمین پلیس، با آنها درگیر شدند.

جانشین انتظامی استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: در این عملیات با آتش پر حجم تیم های عملیاتی پلیس، 2 تن از قاچاقچیان مسلح به هلاکت رسیدند و 2 نفر از آنان نیز دستگیر شدند.

سردار طاهری عنوان کرد: ماموران پلیس در پاک سازی منطقه درگیری و بازرسی از 2 خودروی متعلق به اعضاء این باند، 3 تن و 373 کیلو و560گرم تریاک ، 373 کیلو و 920 گرم مرفین، 196 کیلو و 140 گرم حشیش، 44 کیلو و 870 گرم هروئین، 23 کیلوگرم سایر مواد مخدر، یک قبضه اسلحه کلاش مجهز به سیستم نارنجک انداز به همراه ۴ گلوله نارنجک، سه تیغه خشاب و ۱۸ تیر جنگی کشف کردند.

وی خاطر نشان کرد: پلیس با اشراف کامل اطلاعاتی و حضور در تمام نقاط استان اجازه نخواهد داد قانون شکنان و قاچاقچیان به اهداف پلید خود دست پیدا کنند.

استان سیستان و بلوچستان پلیس مبارزه با مواد مخدر قاچاق مواد مخدر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر