کد خبر: 702717 A

سخنگوی سازمان آتش نشانی از کشته و زخمی شدن سه نفر در حادثه تصادف در بزرگراه تهران_کرج خبر داد.

جلال ملکی در گفتگو با خبرنگار ایلنا، درباره جزییات این حادثه گفت: در ساعت ۶:۱۴ صبح امروز یک مورد حادثه تصادف در مسیر غرب به شرق اتوبان تهران_کرج نرسیده به پل حکیم با سامانه ۱۲۵ سازمان آتش نشانی اعلام می‌شود.

وی با بیان اینکه دو ایستگاه بلافاصله محل حادثه اعزام شد، ادامه داد: در محل حادثه مشاهده می‌شود یک دستگاه خودروی سورای پراید به هنگام حرکت به دلایل نامشخصی از مسیر اصلی منحرف شده و پس از برخورد با گاردریل میانی بزرگراه وارد لاین مخالف یعنی مسیر شرق به غرب شده است.

سخنگوی سازمان آتش نشانی خاطرنشان کرد: با ورود این خودروی پراید به لاین مخالف سه دستگاه خودرو شامل یک دستگاه خودروی سراتو، یک دستگاه خودروی پژو و یک دستگاه خودرو ۲۰۶ در لاین شرق به غرب به دلیل اضطراب کنترل خودروهایشان را از دست داده و با بلوک نیوجرسی و گاردریل برخورد می‌کنند.

وی ادامه داد: زمانی که آتش نشانان به محل حادثه رسیدند راننده خودروی پراید و راننده خودروی سراتو دچار مصدومیت شده بودند همچنین سرنشین خودروی سراتو که یک خانم بود به دلیل وارد شدن گاردریل به داخل اتاق خودرو صدمات شدیدی دیده بود که پس از معاینات مشخص شد این خانم جان خود را از دست داده است.

وی ادامه داد: در مجموع در این تصادف دو نفر مصدوم و یک نفر جان خود را از دست داد. در حال حاضر محل ایمن‌سازی شده و خودروها به محل امنی منتقل شدند.

تصادف در بزرگراه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر