کد خبر: 701983 A

جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا:

جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا با اشاره به این که مردم اقتدار پلیس را دوست دارند اما کنار این اقتدار باید محبت و رفتار خوب باشد گفت: باید سطح رضایتمندی مردم از پلیس افزایش یابد.

به گزارش ایلنا، سردار محسن فتحی زاده در مراسم اختتامیه دوره استانداردسازی و تعالی رفتار سال ۹۷ پلیس راهور ناجا با اشاره به این که ماموران پلیس راهور در تمام وضعیت‌های جوی به مردم خدمت می کنند افزود: تمام کارکنان پلیس نقش اثرگذاری در تامین امنیت و جهت دادن رفتارهای محیط، ایجاد نظم و امنیت دارند و امروزه نیاز جامعه این است که در تمام این عرصه ها فداکاری کنیم.

وی به تهدیدهای امنیتی اشاره کرد و گفت: تهدیدهای امنیتی که به کشور وارد می شود، کار پلیس را سنگین کرده است و پلیس هم تلاش کرده توانمندی خود را نشان دهد و همین موضوع باعث ایجاد رضایتمندی مردم شده است.

جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا با تاکید بر این که نقش پلیس در تحکیم رابطه مردم با نظام بسیار تاثیرگذار است گفت: همه می دانیم مشکلاتی در جامعه و ضعف هایی در عملکرد دستگاه‌ها و مشکلات اقتصادی وجود دارد. همه این موارد باعث ایجاد تفکر منفی بین مردم می شود لذا عملکرد مثبت پلیس در کمک به مردم و جبران کم کاری دیگر دستگاه‌ها باعث ایجاد نگاه مثبت بین مردم و تحکیم رابطه مردم و نظام می‌شود.

وی گفت: پلیس راهور در کنار مسئولیتی که دارد برخورد رو در روی زیادی با مردم دارد و نگرش مردم نسبت به سایر بخش‌های پلیس به رفتار ماموران پلیس راهور با مردم بستگی دارد.

جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا با تاکید بر این که باید سطح رضایتمندی مردم از پلیس افزایش یابد افزود: بنابراین تقویت رفتار محبت آمیز همراه با ادب و احترام به مردم در کنار اقتدار موضوعی است که ما باید آن را دنبال کنیم و تمام این موراد را با هم داشته باشیم.

وی با بیان اینکه در اجرای ماموریت‌ها ممکن است ماموران پلیس بعضا رفتار نامناسبی با مردم  داشته باشند، افزود: ما باید رفتار نامناسب را تغییر دهیم.

جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا با بیان این که زمانی که فردی دچار حوادث رانندگی می‌شود اکر ماموران پلیس با سانحه دیدگان با محبت رفتار کند این رفتار در ذهن مردم ماندگار می‌شود گفت: شرایط سختی در اجرای ماموریت‌ها داریم و امکانات کم است؛ اما باید در اجرای ماموریت‌ها تمام تلاش خود را به کار گیریم و فرمانده ناجا به دنبال این است که کمبود‌ها را تا جای ممکن جبران کند تا بتوانیم هم در زمینه معیشت و هم در زمینه تامین ابزار ماموریت‌ها، به کارکنان کمک کنیم.

وی با بیان اینکه با کمک ماموران راهور توانستیم تصادفات درون شهری را کاهش دهیم تصریح کرد: علی‌رغم این امر هنوز به اهداف خود در کاهش میزان جانباختگان تصادفات نرسیده‌ایم و در این زمینه نیازمند تلاش‌های بیشتری هستیم.

سردار محسن فتحی‌زاده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر