کد خبر: 701941 A

سردار مهری خبرداد:

رییس پلیس راهور ناجا از کاهش جانباختگان تصادفات درون شهری در ۶ ماهه نخست امسال خبر داد.

به گزارش ایلنا، سردار تقی مهری در مراسم اختتامیه دوره استانداردسازی و تعالی رفتار سال ۹۷ پلیس راهور ناجا گفت: هدف اصلی تشکیل این دوره‌ها، ارتقای آگاهی و افزایش دانش کارکنان پلیس راهنمایی و رانندگی در خصوص اخلاق حرفه‌ای پلیس است و در این دور‌ها با استفاده از اساتید دانشگاهی، آخرین یافته‌های مراکز علمی دنیا کمک گرفته می‌شود تا در اجرای عملیات‌ها موفق عمل کنند و هدف ما رضایت مندی مردم از رفتار پلیس است.

وی افزود: همکاران ما در دور‌های استانداردسازی و تعالی رفتار، برخورد علمی با مردم را فرا می‌گیرند و به کارکنان خود در استان‌ها منتقل می‌کنند و این دوره‌ها کمک می‌کند تا ما با مردم درست رفتار کنیم.

رییس پلیس راهور ناجا با بیان اینکه پلیس برای حفظ جان سرنشینان خودروها نسبت به متوقف کردن رانندگان متخلف در جاده‌ها اقدام می‌کند گفت: هدف اصلی پلیس ارتقای آگاهی رانندگان است تا شاهد بروز حوادث ناگوار نباشیم.

وی با اشاره به این که ماموران پلیس راهور در این دوره‌ها در کارگاه‌های آموزشی شرکت می‌کنند افزود: هدف ما از تشکیل این دور‌های ایجاد یک وحدت رویه در رفتار ماموران راهور با متخلفان است.

رییس پلیس راهور ناجا با بیان این که دوره‌های استانداردسازی و تعالی رفتار از دهه ۸۰ در پلیس راهور تشکیل می‌شود ابراز امیدواری کرد که برگزاری این دوره‌ها باعث تعالی رفتار پلیس راهور و رضایت مردم شود.

وی به آمار تصادفات رانندگی در کشور اشاره کرد و گفت: در ۶ ماهه نخست امسال، تعداد جانباختگان تصادفات درونشهری ۶ درصد کاهش یافته است که بخشی از این کاهش نتیجه برگزاری همین دوره‌های آموزشی است.

سردار تقی مهری رییس پلیس راهور ناجا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر