کد خبر: 701897 A

فرمانده انتظامی استان سمنان از کشف یک تن و ۱۵۰ کیلوگرم تریاک در دو عملیات با پلیس استان‌های کرمان و سیستان و بلوچستان خبرداد و گفت: در این خصوص ۶ سوداگر مرگ دستگیرشدند.

به گزارش ایلنا، سردار روح الامین قاسمی به تشریح ۲ عملیات مشترک ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر استان سمنان با کرمان و سیستان و بلوچستان پرداخت و خاطرنشان کرد: در پی اقدامات ویژه، خاص و اطلاعاتی پلیس سرنخ هایی از فعالیت دو باند مسلح در خصوص قاچاق محموله های سنگین مواد از شرق به نقاط مرکزی کشور به دست آمد.

سردار قاسمی با اشاره به پیگیری های گسترده ماموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با موادمخدر استان سمنان از هماهنگی و تعامل موثر و مطلوب با پلیس در ۲ استان دیگر خبرداد و افزود: با هدایت لحظه به لحظه اطلاعاتی صورت گرفته، عملیات منسجم و برنامه ریزی و هدایت شده دستگیری اعضای این دو باند اجراشد.

این مسئول انتظامی به کشف ۴۳۵ و۵۰۰گرم تریاک در یکی از روستاهای استان کرمان در این عملیات اشاره کرد و افزود: در عملیات دیگری که با هدایت پلیس سمنان در ایرانشهر سیستان و بلوچستان انجام شد ماموران ۷۱۴ و ۵۰۰گرم تریاک را کشف کردند.

وی با اعلام دستگیری ۶ قاچاقچی موادمخدر اظهارداشت: از سوداگران مرگ ۳ دستگاه خودرو، یک قبضه سلاح جنگی و تعداد قابل توجهی فشنگ کشف شد.

فرمانده انتظامی استان سمنان با بیان این که تعامل درون سازمانی پلیس در سراسر کشور برای مبارزه قاطع با سوداگران مرگ در اوج قراردارد، تاکیدکرد: عزمی ملی و نقش آفرینی تمام نهادها و سازمان ها و آحاد مردم در پیشگیری از اعتیاد به موادمخدر ضرورتی اجتناب ناپذیر است و بی توجهی به این نکته، بروز انواع جرایم و ناهنجاری ها را به دنبال دارد.

فرمانده انتظامی استان سمنان سردار روح‌الامین قاسمی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر