کد خبر: 701418 A

سخنگوی سازمان آتش نشانی از آتش‌سوزی در انبار کالا واقع در خیابان مصطفی خمینی خبر داد.

جلال ملکی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا درباره جزییات این حادثه گفت: در ساعت 8:27 صبح امروز در پی تماس‌های مردمی با سامانه 125 سازمان آتش نشانی یک مورد آتش‌سوزی در انبار کالا در خیابان مصطفی خمینی، پایین‌تر از چهارراه سیروس اعلام می‌شود.

وی با بیان اینکه بلافاصله دو ایستگاه با تجهیزات کامل به محل حادثه اعزام شد، خاطرنشان کرد: محل آتش‌سوزی یک منزل قدیمی دو طبقه بود که به انباری برای نگهداری وسایل و کالا تبدیل شده بود. هر طبقه این ساختمان در حدود 150 متر وسعت داشت. در طبقه اول این ساختمان مملو از لوازم یدکی خودرو به ویژه زیرپایی و کف پایی که بسیار قابل اشتعال است، وجود داشت.

سخنگوی سازمان آتش نشانی خاطرنشان کرد: طبقه فوقانی این ساختمان نیز به انباری برای نگهداری چمدانها و کیف و ساک‌های مسافرتی بود که در حجم زیادی در آنجا نگهداری می‌شد.

ملکی تصریح کرد: این ساختمان کاملا شعله ور بود و آتش به بخشی از سقف این بنای قدیمی که از تیرهای چوبی بود نیز سرایت کرده و کاملا شعله ور بود.

وی با بیان اینکه آتش به سرعت در حال سرایت به طبقه همکف بود، تصریح کرد: عملیات به سرعت آغاز شد و حریق کاملا تحت کنترل درآمد و خوشبختانه هیچ گونه خطر سرایت به دیگر بخش ها وجود ندارد.

سخنگوی سازمان آتش نشانی تصریح کرد: یک نفر در این محل حضور داشت که بلافاصله به بیرون منتقل شد. این عملیات تا دقایقی دیگر به پایان خواهد رسید.

آتش سوزی خودرو سازمان آتش نشانی سخنگوی سازمان آتش نشانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر