کد خبر: 701400 A

رییس پلیس تهران بزرگ در گفت‌وگو با ایلنا اعلام کرد:

رییس پلیس تهران بزرگ با اعلام ساماندهی مراکز امدادخودرو گفت: با چندین واحد متخلف امدادخودرو برخورد شده است.

سردار حسین رحیمی (رییس پلیس تهران بزرگ) در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا درباره برخی واحدهای جعلی امدادخودرو گفت: مراکز امداد خودرو باید تمامی استانداردها را رعایت کند، همچنین این مراکز توسط پلیس راهنمایی و رانندگی ساماندهی خواهند شد.

وی ادامه داد: از هم اکنون به تمامی مراکز امدادخودرو تذکر می دهیم، چنانچه قصد فعالیت در این حوزه را دارند، بهتر است استانداردهای لازم را رعایت کنند.

رییس پلیس تهران بزرگ خاطرنشان کرد: در برخی موارد انتقال خودروی شهروندان توسط برخی واحدهای امدادخودرو خسارات فراوانی به خودروهای مردم وارد می‌کند، بنابراین واحدهای امدادخودرو باید استانداردها و آنچه از نظر ایمنی نظر پلیس راهنمایی و رانندگی است، رعایت کنند مشکلی در این زمینه ایجاد نخواهد شد.

سردار رحیمی درباره برخورد با تخلفاتی که در این حوزه اتفاق می‌افتد، تصریح کرد: چندین گروه متخلف در این حوزه توسط تیم بازرسی ما شناسایی و دستگیر شده‌اند، در صورت مشاهده نیز باز هم برخورد خواهیم کرد.

وی در بخش دیگری از صحبت‌هایش درباره بانک اطلاعاتی خودروهای متخلف گفت: از تمامی خودروهای متخلف بانک اطلاعاتی تهیه شده و چنانچه خودروی توقیف شده‌ای سابقه تخلف و توقیف داشته باشد، برخورد با صاحبان خودرو تشدید خواهد شد.

سردار رحیمی رییس پلیس تهران بزرگ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر