کد خبر: 700846 A

شالیکار خبر داد:

فرمانده انتظامی نور از دستگیری 11 عضو یک شرکت هرمی در این شهرستان خبر داد.

به گزارش ایلنا، زمان شالیکار اظهار کرد: در پی کسب خبری مبنی بر فعالیت فردی در یک شرکت هرمی، موضوع در دستور کار پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت. با انجام اقدامات اطلاعاتی، ماموران متهم را شناسایی کرده و در اقدامی عملیاتی وی را همراه 10 نفر از همدستانش که در منزلی سکونت داشتند دستگیر کردند. 

فرمانده انتظامی شهرستان نور یادآورشد: پس از هماهنگی‌های قضایی در بررسی‌های از محل اختفای متهمان مقادیر قابل توجهی سیم‌کارت تلفن‌همراه، تجهیزات رایانه‌ای، جزوات آموزشی و غیزه کشف شد. 

وی با اشاره به اینکه متهمان به بهانه‌های اعزام افراد به تورهای مسافرتی آنان را در دام خود گرفتار می‌کردند، تصریح کرد: شیادان فعال در دسیسه‌های هرمی، با استفاده از شیوه‌های روان‌شناسی، افراد را به عضو شدن در زیرگروه‌های خود ترغیب می‌کنند. 

فرمانده انتظامی نور با اشاره به اینکه وعده‌ سرمایه‌گذاری با دریافت سود بالا، مهمترین شگرد شرکت‌های هرمی است، خاطرنشان کرد: شهروندان از هرگونه فعالیت اقتصادی که متولیان آن ادعای درآمدی غیرعادی، به‌ویژه در مدت زمان کوتاهی را دارند، دوری کرده و ضمن تامل در انجام معاملات وسوسه‌انگیز درصورت شناسایی افرادی که در این زمینه فعالیت می‌کنند مراتب را به پلیس اطلاع دهند.

شهرستان نور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر