کد خبر: 699251 A

فرمانده پلیس راه آهن کشور از دستگیری سارقان ادوات ریلی راه آهن اراک خبر داد و گفت: نظارت پلیس بر خطوط ریلی تشدید می شود.

به گزارش ایلنا از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "حشمت اله ملکی " با اعلام این خبر اظهار داشت: در راستای تشدید اقدامات کنترلی و پیشگیری از سرقت اموال راه آهن، مأموران پلیس راه آهن اراک با بهره گیری از منابع اطلاعاتی به تردد 2 دستگاه کامیون ایسوزو در کیلومتر 305 ریلی واقع در ایستگاه راه آهن ملک آباد مشکوک شدند.

وی  افزود: مأموران در پایش محلی مشاهده کردند چهار سارق در حال سرقت ادوات ریلی موجود در حاشیه ایستگاه و بارگیری به داخل کامیون ها هستند،که پس از رویت پلیس اقدام به فرار می کنند. 

فرمانده پلیس راه آهن کشور  ادامه داد: پس از تعقیب و گریز، 2 دستگاه کامیون توقیف و مقدار 5 تن آهن آلات ریلی راه آهن کشف  شد و ماموران.سارقان را دستگیر کردند.

این مقام انتظامی همچنین از کشف 8 تن دیگر از آهن آلات ریلی مسروقه متعلق به راه آهن خبر داد و تصریح کرد: در پی اعلام منابع اطلاعاتی مبنی بر وجود مقادیر زیادی ادوات ریلی راه آهن در کارگاه تولید آسفالت، بلافاصله مأموران دایره آگاهی پلیس راه آهن اراک طی هماهنگی قضائی به محل عزیمت و در بازرسی به عمل آمده از داخل کارگاه، 16 شاخه ریل در متراژهای 4 متری، 8 متری و 12متری و همچنین 10 عدد تراورس فلزی در مجموع به وزن تقریبی 8 تن کشف  شد. 

فرمانده پلیس راه آهن کشور یادآور شد: در این رابطه مسئول و سرپرست کارگاه  دستگیر و در تحقیقات انجام شده ضمن اقرار به بزه انتسابی اظهار داشتند.

راه آهن سرقت ریلی تراورس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر