کد خبر: 699073 A

معاون خدمات شهری شهرداری تهران در جمع خبرنگاران اظهار کرد: شهرداری تهران در هنگام بارش برف آمادگی کامل جهت مدیریت شرایط و پاک‌سازی معابر و خیابان‌ها را دارد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، مجتبی یزدانی در حاشیه نشست هماهنگی اطلاع رسانی، فرهنگ سازی و اقدامات اجرایی در آستانه فصل سرما در جمع خبرنگاران درخصوص اقدامات معاونت خدمات شهری شهرداری تهران برای خدمات دهی به مردم هنگام بارش برف گفت: هماهنگی های لازم با دستگاه های ذیربط برای مدیریت شهر تهران هنگام بارش برف و باران احتمالی صورت گرفته و نیروهای شهرداری در ایستگاه های از پیش تعیین شده مستقر شده اند؛ لذا شهرداری تهران آمادگی کامل جهت مدیریت شرایط و پاک سازی معابر و خیابان ها را دارد.

وی ادامه داد: سازمان هواشناسی نیز می تواند با اطلاع رسانی مناسب مردم را نسبت به بارش برف آگاه کند و قطعا این سازمان می تواند نقش موثری در مدیریت شرایط داشته باشد.

معاون شهردار تهران گفت: در بارش برف سال گذشته نیز شرایط را به بهترین نحو ممکن مدیریت کردیم به طوری که یک خیابان اصلی هم مسدود نشد و با هماهنگی پلیس راهور تهران امسال نیز آمادگی داریم تا شرایط را مدیریت کنیم تا مردم کمترین خسارتی نبینند.

یزدانی تصریح کرد: در بحث کوچه های فرعی و درب منازل نیز برنامه ویژه ای برای پاک سازی داریم و از طرفی رسانه ها نیز باید مردم را در بحث بارش برف آگاه کنند؛ همچنین استفاده از حمل و نقل عمومی می تواند کمک شایانی در این بخش داشته باشد.

شورای شهر تهران معاون خدمات شهری شهرداری تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر