کد خبر: 698780 A

رئیس کلانتری ۱۳۰ نازی آباد، از شناسایی و دستگیری آدم ربائی خبر داد که برای حل اختلاف مالی، همسر دوستش را محبوس و مبلغ ۲۰۰ میلیون تومان برای رهایی وی درخواست کرده بود.

به گزارش ایلنا، سرهنگ رسول جهانی،‌ رییس کلانتری ۱۳۰ نازی آباد، در توضیح این خبر گفت: در سوم آذرماه  سال جاری  مردی  با مراجعه به کلانتری ۱۳۰ نازی آباد و طرح شکایت با موضوع فقدانی همسرش اعلام داشت که همسرش (۳۲ ساله) پس از خروج از منزل تاکنون به محل سکونتش مراجعه نکرده و پاسخگوی تماس های تلفنی وی و سایر اعضای خانواده اش نیز نیست.

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع "فقدانی" اقدامات جهت پیدا کردن فقدانی در دستور کار تیم تجسس ویژه کلانتری قرار گرفت؛ با آغاز تحقیقات پلیسی، ماموران مطلع شدند که شاکی پیامکی با مضمون مطالبه ۲۰۰ میلیون تومان در قابل آزادی همسرش دریافت کرده است.

همزمان با مشخص شدن موضوع آدم ربایی و تلاش برای اخاذی ۲۰۰ میلیون تومانی از شاکی، در نهم آذر ماه طی تماس با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ وقوع درگیری مابین زن و مردی در محدوده خیابان شقایق به کلانتری ۱۳۰ نازی آباد اعلام شد که بلافاصله نزدیکترین تیم گشت کلانتری برای بررسی موضوع در محل حاضر  شد.

سرهنگ رسول جهانی با بیان اینکه با حضور ماموران کلانتری در محل، خانم جوانی به مأموران مراجعه و اظهار داشت: ۳ روز قبل در منزل بودم که ناگهان زنگ منزل به صدا در آمد، پشت آیفون یکی از دوستان همسرم را دیدم و چون او را می شناختم در را برایش باز کردم.  با ورود این شخص به منزل ناگهان وی شروع به ضرب و جرح من کرد و به زور مرا سوار خودروی کرده و به مکانی نامشخص برد.

این خانم در ادامه اظهارات خود به ماموران کلانتری، گفت: این شخص مرا در منزلی در محدوه عبدل آباد به مدت سه روز محبوس کرد و تلاش‌های من نیز برای فرار فایده‌ای نداشت تا اینکه طی این مدت متوجه شدم او از همسرم مبلغ ۲۰۰ میلیون تومان در قبال آزادی من درخواست کرده است. تاکنون چندین مرتبه برای فرار اقدام کردم و هربار متهم مانع می شد ولی امروز از غفلت وی استفاده کردم و موفق به فرار شدم و خودم را به این محل رساندم اما این شخص قصد ربودن مجدد مرا داشت که این بار با او درگیر شدم.

سرهنگ جهانی با اشاره به اعتراف صریح متهم به ارتکاب آدم ربائی، افزود: متهم در همان تحقیقات اولیه صراحتا اعتراف کرد که با همسر فرد ربوده شده اختلاف مالی دارد و به این انگیره اقدام به آدم ربایی همسر دوستش کرده است. در حال حاضر نیز، متهم جهت ادامه تحقیقات در اختیار اداره یازدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته است.

آدم ربایی پلیس آگاهی تهران بزرگ خانواده کلانتری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر