کد خبر: 698696 A

پیش‌بینی می‌شود مسیر کنارگذر جنوب غربی پل خیابان صنایع تا پایان آذرماه سال جاری برای تردد خودروها گشوده شود که ضمن کاهش گردش‌های اضافی در محدوده طرح، دسترسی به جنوب بزرگراه شهید صیاد شیرازی و غرب بزرگراه صدر را تسهیل می‌کند.

به گزارش ایلنا، ایرج معزی در ادامه بازدیدهای دوره‌ای از طرح‌های نیمه تمام عمرانی، به محل تقاطع بزرگراه شهید صیاد شیرازی با خیابان صنایع رفت تا روند تکمیل مسیر کنارگذر جنوب غربی تقاطع را مورد ارزیابی قرار دهد.

جبهه شمالی این مسیر کنارگذر در مرحله اجرای اقداماتی همچون جدول‌گذاری و احداث لایه‌های نهایی زیرسازی است و کار تکمیل جبهه جنوبی آن متعاقب به سرانجام رسیدن 500 مترمکعب خاکریزی آغاز خواهد شد. به این ترتیب پیش‌بینی می‌شود مسیر کنارگذر جنوب غربی پل خیابان صنایع تا پایان آذرماه سال جاری برای تردد خودروها گشوده شده و ضمن کاهش گردش‌های اضافی در محدوده طرح، دسترسی به جنوب بزرگراه شهید صیاد شیرازی و غرب بزرگراه صدر را تسهیل کند.

معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران در جریان این بازدید، خواستار فراهم شدن هرچه سریعتر مقدمات لازم برای آغاز عملیات احداث پل‌های دوربرگردان غرب به غرب در بلوار ارتش شد.

وی با بیان آنکه ساماندهی حداکثری ترافیک در محدوده بلوار ارتش از طریق احداث این 2 پل دوربرگردان فراهم می‌شود، افزود: بهره‌برداری از این دوربرگردان‌های غیرهمسطح سبب تسهیل دسترسی به شهرک‌های شهید محلاتی و قائم خواهد شد.

اجرای انحراف ترافیک ازجمله پیش نیازهای شروع عملیات اجرایی این دوربرگردان‌ها به شمار آمده و جابجایی و حذف یک تا 2 دکل برق فشار قوی در محدوده اجرای هریک از پل‌های دوربرگردان نیز ناگزیر به نظر می‌رسد.

بازدید پل کنارگذر دوربرگردان ایرج معزی معاون فنی و عمرانی خیابان صنایع بلوار ا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر