کد خبر: 698564 A

رئیس کلانتری ۱۵۰ تهرانسر از دستگیری دو نفر از اراذل و اوباش منطقه تهرانسر خبر دارد که بر سر محل پارک خودرو با تعدادی از کسبه محل، درگیر و با قدرت نمایی با سلاح سرد تعدادی از شهروندان را مجروح و سپس متواری شده بودند.

به گزارش ایلنا، سرهنگ حسین فاضلی، رئیس کلانتری ۱۵۰ تهرانسر در توضیح این خبر گفت: ساعت ۱۹:۰۰ روز یکشنبه مورخه یازدهم آذرماه سال ۱۳۹۷ وقوع یک نزاع و درگیری در محدوده خیابان گیتی نما در مقابل درب ورودی پارکینگ یکی از مراکز خرید به کلانتری ۱۵۰ تهرانسر اعلام شد .

وی ادامه داد: با حضور مأمورین در محل و انجام بررسی های اولیه مشخص شد کسبه ی مرکز خرید به پارک یک خودرو ساندرو در مقابل درب ورودی پارکینگ مجتمع تجاری و انسداد کامل مسیر ورود و خروج خودرو اعتراض داشتند که دو سرنشین جوان ساندرو با سلاح سرد اقدام به قدرت نمایی کرده و طی نزاع و درگیری خیابانی، تعدادی از کسبه را مضروب و مجروح کرده و از محل متواری شدند .

رئیس کلانتری ۱۵۰ تهرانسر خاطرنشان کرد: در ادامه تحقیقات میدانی مشخص شد سرنشیان خودرو ساندرو در حین فرار از محل درگیری و در مسیر خروجی خیابان گیتی نما، با خودرو شخصی خود با پیرمردی حدودا ۷۵ ساله برخورد کرده و با وجود آسیب دیدگی این شخص از ناحیه کمر و پا به فرار خود ادامه داده و از محل متواری شدند .

85

سرهنگ فاضلی تصریح کرد: با توجه به حساسیت موضوع، تیم ویژه ای از مأمورین کلانتری ۱۵۰ تهرانسر اقدامات پلیسی جهت شناسایی و دستگیری سرنشیان خودرو ساندرو را آغاز کرده، در کمتر از دو ساعت موفق به شناسایی دو جوان ۲۴ و ۲۹ ساله شده و در ادامه با حضور در محل تردد این دو نفر در منطقه تهرانسر، هر دو نفر آنها را دستگیر و به کلانتری ۱۵۰ تهرانسر منتقل کردند .

وی در این رابطه با هشدار به برهم زنندگان نظم و امنیت بیان داشت: جامعه عرصه قدرت نمایی نیست و به همه کسانی که می خواهند با رفتار غیرمسئولانه و ضد اجتماعی خود آرامش شهروندان را بر هم زنند هشدار جدی می دهیم که برخورد قاطع با اینگونه هنجارشکنی ها در دستور کار مجموعه نیروی انتظامی قرار دارد .

5852

اراذل و اوباش رییس کلانتری 150 تهرانسر سرهنگ فاضلی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر