کد خبر: 698348 A

فرمانده نیروی انتظامی:

فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه امروز کردستان در شرایط بسیار خوبی از لحاظ امنیت قرار دارد که مثال زدنی است، گفت: وحدت و همدلی میان اقشار مختلف مردم یکی از پایه های این امنیت است.

به گزارش ایلنا از پایگاه خبری پلیس، سردار "حسین اشتری" در مراسم تکریم و معارفه فرمانده انتظامی کردستان با تقدیر از خانواده معظم شهدا، ایثارگران، روحانیون و ماموستاهای استان، اظهار داشت: مردم کردستان با رشادت ها و ایثارگری های خویش همواره یار و یاور انقلاب و نیروهای رزمنده بوده اند.

وی ادامه داد: امنیت امروز، مرهون خون شهدا و عزیزانی است که در دهه های گذشته برای تامین امنیت با مظلومیت در این استان به شهادت رسیده اند.

فرمانده ناجا با بیان اینکه بعد از پیروزی انقلاب، نیروهای معاند و گروه هایی مانند کومله، دموکرات و یا چریک های فدایی تشکیل شدند که با حمایت آمریکا و استکبار جهانی با شعار دفاع از مردم، جنایات بزرگی را مرتکب شدند و اکنون به زباله دان تاریخ پیوسته اند اما جنایت ها و کارهای ضدانسانی آن ها در تاریخ این سرزمین ثبت شده است.

سردار اشتری خاطرنشان کرد: مردم غیرتمند، هوشیار و با ایمان استان کردستان در کنار رزمندگان از حقوق خود دفاع کردند و در دفاع از مرز کشور خود حماسه های بی شماری آفریدند که در تاریخ ثبت و ماندگار خواهد ماند.

وی به ناامنی هایی که در گذشته در منطقه کردستان وجود داشت، اشاره و تصریح کرد: در ابتدای دوران انقلاب ناامنی های بسیاری در این استان وجود داشت که با رهنمودهای امام (ره)، مقام معظم رهبری و هوشیاری مردم، امروز کردستان در شرایط بسیار خوبی از لحاظ امنیت قرار دارد که مثال زدنی است؛ باید گفت وحدت، همدلی و هماهنگی که میان اقشار مختلف مردم و همچنین مسئولان استان وجود دارد،  باعث ایجاد و برقراری امنیت پایدار در منطقه بوده است .

عالی ترین مقام انتظامی کشور با بیان اینکه وحدت و همدلی بین اقشار مختلف مردم یکی از پایه های امنیت است، گفت: همه ما باید قدردان این امنیت باشیم و هیچ گاه شهدای عزیز و نیز پیشمرگان کرد را که در کنار رزمندگان، غیرتمندانه جنگیدند و امنیت را برای مردم به ارمغان آوردند، از یاد نبریم.

سردار اشتری تأکید کرد: دشمنان به دنبال این هستند تا امنیت و ثبات در ایران را بر هم بزنند اما به فضل الهی، توطئه های شان خنثی شد و آنها تاکنون نتوانستند به نیت پلید خود برسند.

فرمانده ناجا با بیان اینکه جنایات و توطئه های تروریستی در کشورهای عراق و سوریه و دیگر نقاط همگی اهدافی را دنبال کرد که آن هم ضربه زدن به اسلام و مسلمانان است، ادامه داد: امروز استکبار جهانی و در راس آن آمریکایی ها در صدد هستند تا علاوه بر آسیب زدن به مردم، در تمامی عرصه ها ورود پیدا کنند.

عالی ترین مقام انتظامی کشور در بخشی دیگر از سخنان خود به توطئه های اقتصادی دشمنان اشاره کرد و گفت: با هوشیاری مردم، خوشبختانه مشکلی در این عرصه پیش نیامد، می توان به برنامه ویژه آنها برای سیزده آبان که به خیال خود می خواستند موج دوم تحریم ها را آغاز و روحیه استکبارستیزانه مردم ایران را خدشه دار کنند،اشاره کرد اما به فضل الهی مردم در سایه رهنمودهای مقام معظم رهبری(مدظله العالی) توانستند توطئه های آنان را خنثی کنند.

فرمانده ناجا ادامه داد: دشمنان از هم اکنون در حال برنامه ریزی برای تحت الشُعَاع قرار دادن جشن های چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی هستند اما با شناختی که از ملت ایران داریم بدون شک ٢٢ بهمن باشکوه تری خواهیم داشت.

فرمانده ناجا با تأکید بر وحدت و یکپارچگی بین اهل تسنن و شیعه در استان کردستان، این وحدت را نعمت خداوند دانست و از همه کسانی که در راستای آن تلاش می کنند، قدردانی کرد و گفت: مردم استان در سایه رهبری توانسته اند بسیاری از توطئه های دشمنان را که برای برهم زدن امنیت کردستان انجام گرفته نقش بر آب کنند.

عالی ترین مقام انتظامی کشور در بخشی دیگر از سخنان خود از زحمات سردار "خرم نیا" در طول خدمت در کردستان تقدیر کرد و گفت: اقتدار توام با رأفت، مهربانی و عدالت در کنار تعامل خوب با مردم و حضور در صحنه از ویژگی های مدیریتی سردار خرم نیا در کردستان بود، که شایسته تقدیر است.

سردار اشتری ادامه داد: سردار "علی آزادی" دارای تجربه و توانمندی بالایی است و خدمات قابل توجهی را در استان زنجان به مردم آن خطه ارایه کرده است؛ امیدواریم در سایه تعامل با مردم و همراهی همه جانبه شورای تأمین و مسئولان استان کردستان شاهد تداوم روند رو به رشد و شتاب هرچه بیشتر فعالیت های نیروی انتظامی در استان باشیم.

فرمانده ناجا در خاتمه گفت: امید است، تمام فعالیت های ما در مسیر شهدا و قدم نهادن در این مسیر باشد و شرمنده این عزیزان نباشیم.

فرمانده نیروی انتظامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر