کد خبر: 696491 A

جانشین فرمانده انتظامی استان گلستان از تلاش پلیس برای دستگیری عاملان تیراندازی و قتل یکی از اهالی روستای "رضاآباد" شهرستان رامیان خبر داد.

به گزارش ایلنا، سرهنگ مسعود فروزان در تشریح این خبر، اظهار داشت: صبح امروز، مولوی عبدالغفور جمالزهی که برای برگزاری نماز صبح از منزل خارج می شد مقابل در منزل توسط 2 ناشناس از ناحیه پا و کمر با سلاح شکاری مورد اصابت گلوله قرار گرفت.

وی با بیان اینکه عاملان تیراندازی بلافاصله از محل گریختند، عنوان کرد: پس از وقوع این حادثه، بلافاصله ماموران انتظامی و اورژانس در محل حاضر و مجروح را به بیمارستان منتقل کردند که متاسفانه وی به علت شدت جراحات وارده، جان خود را از دست داد.

این مقام انتظامی با بیان اینکه "جمالزهی"پیش نماز مسجد ایمان روستای رضا آباد از توابع بخش فندرسک بوده است، خاطرنشان کرد: به علت حساسیت موضوع، تیم مجربی از کارآگاهان پلیس تحقیقات خود را برای شناسایی و دستگیری عاملان قتل آغاز کردند.

جانشین فرمانده انتظامی استان گلستان در خاتمه گفت: اخبار گوناگونی از این حادثه در فضای مجازی توسط معاندان و برخی از مغرضان منتشر شده که هیچ یک از آنها صحت نداشته و لازم است شهروندان اخبار را از مراجع رسمی پیگیری کنند.

سرهنگ مسعود فروزان جانشین فرمانده انتظامی استان گلستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر