کد خبر: 696109 A

یازده سایت برف روبی شمال تهران با استقرار نیروهای انسانی، تجهیز ماشین آلات سبک و سنگین و شناسایی نقاط بحرانی و مسیرهای مربوطه آماده استقبال از زمستان شدند.

به گزارش ایلنا، اسماعیل بدریان سرپرست شهرداری منطقه یک در بازدید از سایت های برف روبی، نقاط آبگیر منطقه و پروژه های در حال اجرا با اعلام خبر فوق گفت: با توجه به تغییرات جوی اخیر و موقعیت جغرافیایی منطقه یک با هدف تسریع در خدمات رسانی به موقع به شهروندان و کاهش مشکلات ناشی از بارش برف، ستاد برف روبی با محوریت نواحی 10 گانه در شهرداری منطقه یک تشکیل و اقدام به جانمایی ماشین آلات و تجهیزات برف روبی در سایت ها کرد.

وی ادامه داد: این ستاد از اواسط آبان ماه در نواحی فعالیت کاری خود را آغاز و تا ۱۵ اسفند ماه ادامه می یابد و در این مدت نیروی انسانی مورد نیاز جهت انجام کلیه امور برفروبی تحت دستور نواحی و نظارت معاونت امور شهری انجام وظیفه خواهند کرد.

سرپرست شهرداری منطقه یک افزود: در بازدید انجام شده از سایت ها کلیه ماشین آلات سبک و سنگین تعمیر اساسی و تحویل واحدهای اجرایی شدند و آماده مانور در موقعیت های بحرانی هستند.

بدریان اضافه کرد: در حال حاضر تعداد ۴۵۰ مخزن ۶۰۰ لیتری در سطح نواحی تعبیه و شن مخصوص برای استفاده شهروندان در هنگام بارش برف در داخل آنها دپو شده است.

وی با حضور در زیرگذر قیطریه وضعیت آبگرفتگی این محل را نیز مورد بررسی قرار داد و با دستورات لازم، نیروهای خدمات شهری با انجام عملیات ضربتی این معضل را رفع کردند.

سرپرست شهرداری منطقه یک همچنین از پروژه های در حال اجرای باغ اراج، دوربرگردان بزرگراه شهید چمران، رود دره ها و... بازدید کرد و تدابیر لازم را جهت تسریع در اجرای پروژه ها به عوامل مذکور اعلام کرد.

برف روبی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر