کد خبر: 696063 A

تحصیلی در نشست مشترک با شهردار منطقه ۱۱:

مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر در نشست مشترک با منطقه ۱۱ از امضا تفاهمنامه با این منطقه درخصوص ساماندهی دستفروشان و اجرای طرح حیات شبانه خبر داد.

به گزارش ایلنا، در این نشست  که در محل شرکت ساماندهی برگزار شد، حمیدرضا تحصیلی با بیان اینکه منطقه ۱۱، منطقه‌‌ای فعال، پیشرو و زودبازده در بسیاری از پروژه‌‌‌های شهری است، گفت: این منطقه می‌‌‌‌تواند به عنوان منطقه پایلوت در طرح زیست شبانه پایتخت در نظر گرفته شود.

وی از تهیه و تدوین اساسنامه ساماندهی دستفروشان در قالب روز و شب بازارها خبر داد و اظهار داشت: در حال حاضر مفاد اساسنامه آماده است و به زودی به تصویب خواهد رسید.

مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر با بیان اینکه لازم است دستفروشان واقعی از پدیده مافیای دستفروشی شناسایی شوند، تصریح کرد: شرکت ساماندهی به طور حتم در زمینه دستفروشان واقعی خدمات موثری را ارایه خواهد داد و آنها را در محل‌های مشخص ساماندهی خواهد کرد.

نصراله آبادیان، شهردار منطقه ۱۱ نیز در این نشست با اشاره به همکاری منطقه در طرح ساماندهی دستفروشان خاطرنشان کرد: این منطقه آماده هرگونه همکاری با شرکت ساماندهی جهت انتظام‌‌‌بخشی به پدیده دستفروشی است. 

وی با اشاره به اینکه منطقه ۱۱ در راستای ساماندهی دستفروشان و احیای حیات شبانه پایتخت برنامه‌‌‌های مشترکی را با شرکت ساماندهی در دستورکار دارد، ابراز داشت: اجرای طرح احیای شبانه در میدان حسن‌‌‌آباد، اجرای طرح ویژه در میدان راه‌‌آهن و ساماندهی دستفروشان کتاب مستقر در میدان انقلاب در خیابان فخررازی از جمله برنامه‌‌‌های مشترکی است که با همکاری شرکت ساماندهی انجام خواهد شد.

شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر