کد خبر: 696042 A

جلال ملکی خبر داد:

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی از فوت یک راننده پراید به دلیل برخورد با تیر چراغ‌برق خبر داد.

جلال ملکی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا درباره جزییات این حادثه تصادف گفت: در ساعت ۱۵:۰۴ امروز عصر یک مورد حادثه تصادف در مسیر جنوب به شمال اتوبان تهران-قم ۶ کیلومتر به عوارضی تهران (خارج از محدوده سازمان آتش‌نشانی) به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش‌نشانی اطلاع داده می‌شود.

وی با بیان اینکه ایستگاه شماره ۵۰ به محل حادثه اعزام شد، ادامه داد: در محل حادثه آتش‌نشانان مشاهده می‌کنند یک خودروی سواری پراید با دو سرنشین به هنگام حرکت به دلایل نامشخصی از مسیر اصلی منحرف شده و با تیر چراغ‌برق حاشیه بزرگراه به شدت برخورد کرده است.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی با بیان اینکه به خودرو خسارت‌‌هایی وارد شده بود، با اشاره به حضور عوامل آتش نشانی در محل گفت: پس از حضور آتش‌نشانان در محل مشاهده شد که یک دستگاه سواری پراید به رانندگی مردی حدودا ۳۰ ساله و سرنشینی زنی حدودا ۲۵ ساله در حال حرکت در مسیر بوده که ناگهان به دلیل نامشخصی از مسیر اصلی منحرف شده و با ورود به حاشیه جاده و توقف با تیر چراغ برق متوقف شده است.

ملکی با بیان اینکه تا پیش از حضور عوامل امدادی شهروندان زن ۲۵ ساله را که دچار مصدومیت شده بود از قسمت شاگرد خودرو خارج کرده بودند، اظهارکرد: متاسفانه راننده در وضعیت نامناسبی درون کابین گرفتار شده بود که آتش نشانان همزمان با ایمن سازی محل اقدام به برش کابین خودرو کرده و این فرد را که دچار آسیب دیدگی شدیدی شده بود، به عوال اورژانس تحویل دادند که بررسی علائم حیاتی وی نشان داد که جان خود را از دست داده است.

وی با بیان اینکه علت این حادثه از سوی عوامل پلیس راهنمایی و رانندگی بررسی و اعلام خواهد شد، گفت: آتش نشانان پس از ایمن سازی محل  و انتقال خودرو به حاشیه امن بزرگراه به ماموریت خود خاتمه دادند.

جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش‌نشانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر