کد خبر: 695945 A

فرمانده انتظامی کرمانشاه:

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه گفت: مناطق زلزله‌زده استان که زمین لرزه‌ای به قدرت ۶/۴ ریشتر آنها را لرزاند در امنیت کامل به سر می‌برند.

به گزارش ایلنا، سردار منوچهر امان‌اللهی اظهار داشت: پس از وقوع زمین لرزه ۶/۴ ریشتری پلیس به حالت آماده باش درآمده و همه چیز تحت کنترل است.

وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر تعدادی از شهروندان کرمانشاهی به خاطر ترس از وقوع زمین لرزه مجدد، به خیابان‌ها آمده‌اند و پلیس نیز  برای تامین امنیت در کنار آن ها حضور دارد.

سردار امان اللهی تصریح کرد: در شهرستان سرپل ذهاب که مرکز زمین لرزه بوده نیز همکاران ما حضور گسترده‌ای دارند و در حال کمک و امدادرسانی به زلزله زدگان هستند.

وی همچنین به شهروندان توصیه کرد تا ضمن حفظ خونسردی، به شایعات توجه نکنند و اخبار مربوط به این زمین‌لرزه را از طریق مراجع رسمی مانند صداوسیما و خبرگزاری‌ها دنبال کنند.

سردار امان اللهی در پایان گفت: هر کدام از شهروندان که به کمک پلیس نیاز داشتند می‌توانند با شماره ۱۱۰ مرکز فوریت‌های پلیسی تماس حاصل کنند.

زمین لرزه‌ای در ساعت ۲۰:۰۷ دقیقه شب گذشته (یکشنبه- ۴ آذر) با قدرت ۶/۴ ریشتر در شهر سرپل ذهاب بوقوع پیوست که تاکنون بیش از ۷۰ مصدوم در این شهر و شهرستان قصرشیرین به جا گذاشته است.

سردار امان‌اللهی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر