کد خبر: 695754 A

رئیس اداره ورزش نیروهای مسلح:

رئیس اداره ورزش و آمادگی جسمانی نیروهای مسلح گفت: سربازان تیم های ورزشی نیروهای مسلح، با کسب عنوان قهرمانی و در صورت تمایل، در نیروهای مسلح استخدام می شوند.

به گزارش ایلنا از پایگاه خبری پلیس،‌ امیر سرتیپ دوم سید کمال پیامبری در حاشیه برگزاری اولین کمیته جشنواره ورزشی سربازان نیروهای مسلح اظهار کرد: جشنواره ورزشی سرباز؛ گامی موثر برای شناسایی و کشف استعدادهای جوان در زمینه های ورزشی است.

وی افزود: به منظور تقویت بنیه ورزشی نیروهای مسلح، این امکان پیش بینی شده،سربازان تیم های ورزشی نیروهای مسلح با کسب عنوان قهرمانی و در صورت تمایل در نیروهای مسلح استخدام شوند.

رئیس اداره ورزش و آمادگی جسمانی نیروهای مسلح ادامه داد: با این اقدام شرایطی فراهم می شود که بتوانیم از توانایی و استعدادهای این عزیزان در طول خدمت 30 ساله آنان در زمینه های مربی گری،سرپرستی،مدیریت و... بهره مند شویم.

گفتنی است؛ اولین کمیته جشنواره ورزشی سربازان نیروهای مسلح به ریاست امیر پیامبری؛ رئیس اداره ورزش و آمادگی جسمانی نیروهای مسلح و دبیری سردار  کریمی؛ جانشین رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا و با حضور نمایندگان نیروهای مسلح برگزار شد.

در این کمیته درباره تصویب رشته های ورزشی مسابقات و نحوه برگزاری جشنواره بحث و تبادل نظر شد و مطابق برنامه ریزی های صورت گرفته،در نظر است سربازان شرکت کننده در 12 رشته ورزشی با عناوین تیراندازی، تکواندو، جودو، آمادگی جسمانی، شنا، کشتی فرنگی و آزاد، طناب کشی، دارت، دوی صحرانوردی، کاراته و تنیس روی میز به رقابت بپردازند.

رییس اداره ورزش و آمادگی جسمانی نیروهای مسلح
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر