کد خبر: 695259 A

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد اسلامی جزئیات نحوه پرداخت بسته حمایتی مالی دانشگاه به کارکنان غیر هیأت علمی را تشریح کرد.

به گزارش ایلنا، مجید مشکینی در تشریح نحوه پرداخت بسته حمایتی مالی به کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی، گفت: با توجه به شرایط اقتصادی کشور و با تصمیم هیأت امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی مقرر شد به منظور حمایت مالی از کارکنان غیر هیأت علمی دانشگاه، نسبت به ارائه بسته حمایتی اقدام شود.

وی تأکید کرد: بسته حمایتی مالی به صورت پلکانی تنظیم شده به نحوی که کارکنان با حقوق و مزایای کمتر از حمایت مالی بیشتری برخوردار خواهند شد.

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به مبلغ بسته حمایتی مالی خاطرنشان کرد: حداقل و حداکثر بسته حمایتی مالی، ماهیانه ۲ تا ۴ میلیون ریال خواهد بود که به صورت فصلی برای سه ماهه سوم و چهارم سال جاری در نظر گرفته شده است.

وی تاکید کرد: اولین بسته حمایتی مالی دانشگاه آزاد اسلامی در هفته جاری همزمان با ولادت با سعادت حضرت رسول اکرم (ص) و ولادت امام جعفر صادق (ع) و هفته وحدت، به حساب کارکنان غیر هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحدهای سراسر کشور واریز خواهد شد

 

حقوق دانشگاه آزاد دانشگاه آزاد اسلامی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی شرایط اقتصادی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر