کد خبر: 695137 A

تمهیدات شرکت واحد اتوبوسرانی تهران جهت خدمت‌رسانی ویژه به تماشاگران مسابقه فوتبال بین تیم‌های پرسپولیس و تراکتورسازی در روز ولادت حضرت رسول اکرم (ص) اعلام شد.

به گزارش ایلنا، شرکت واحد اتوبوسرانی تهران در اطلاعیه‌ای تمهیدات این شرکت را جهت خدمات‌رسانی به تماشاگران فوتبال مسابقه پرسپولیس و تراکتورسازی اعلام کرد.

در متن این اطلاعیه آمده است؛

ضمن عرض تبریک به مناسبت میلاد با سعادت حضرت محمد (ص): اعلام می دارد، به مناسبت برگزاری مسابقه فوتبال بین تیم‌های  پرسپولیس و تراکتورسازی که مورخه ۹۷/۹/۴ در ورزشگاه بزرگ آزادی انجام خواهد شد، شرکت واحد اتوبوسرانی تهران، جهت رفاه حال تماشاگران با اختصاص اتوبوس‌های مورد نیاز، از ورزشگاه آزادی به پایانه آزادی و ایستگاه مترو مربوطه، ایاب و ذهاب تماشاگران را تسهیل خواهد کرد.

تماشاگران می‌توانند با استفاده از ناوگان خطوط سامانه‌های تندرو مستقر در پایانه آزادی به مقاصدی نظیر: میدان انقلاب اسلامی، میدان امام حسین (ع)، تهرانپارس، میدان خراسان، پایانه خاوران، فلکه دوم صادقیه، پونک و دانشگاه علوم و تحقیقات عزیمت کنند.

 این شرکت ضمن تشکر از همراهی تماشاگران فهیم فوتبال، درخواست می‌کند از آنجایی که بهترین اتوبوس‌های ‌موجود جهت تکریم این عزیزان در نظر گرفته شده است، همانند همیشه خدمتگزاران خود را با استفاده بهینه و دقت در نگهداری اتوبوس‌های اعزامی جهت ارائه خدمات بهتر، یاری رسانند.

شرکت واحد اتوبوس‌رانی تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر