کد خبر: 695044 A

رییس پلیس پایتخت با پیامی هفته وحدت و بسیج را تبریک گفت.

به گزارش ایلنا، متن این پیام به شرح زیر است: 

هفته بسیج و وحدت که امسال در تقویم همزمان شده اند، این دو هدیه الهی جزو گفتمان¬های اصلی انقلاب اسلامی و رمز پیروزی امت اسلامی هستند. بر خودم لازم می دانم به همه منادیان و بزرگان وحدت و همه رهروان بسیجی وار اندیشه های انقلاب اسلامی تبریک عرض کنم.

بدون شک تنها راه عبور از سختی ها و تنگناها و نیل به سعادت و پیشرفت در عرصه های گوناگون سیاسی، اجتماعی و فرهنگی چیز جز همدلی و وحدت امت اسلامی و تلاش و کوشش بسیجی وار نیست. تجربه دفاع مقدس نمونه شفاف و روشن  توجه به اصل وحدت و روحیه بسیجی است به طوری که همه ملت اسلامی یکپارچه و متحد با روحیه بسیجی در برابر دشمنان ایستادند و توانستند جهانیان را در برابر خود به کرنش وا دارند. امروز نیز ما بر این باوریم که ایران اسلامی بیش از پیش در همه بخش های خود، به پایبندی و برنامه ریزی با سرمشق قرار دادن این دو اصل، نیازمند است.

ما در پلیس پایتخت به عنوان مسئول برقراری امنیت و انضباط اجتماعی معتقدیم که اگر بخواهیم به امنیت پایدار و انضباط اجتماعی مطلوب دست یابیم چاره ای جز همدلی و همبستگی ملی و تلاش با روحیه جهادی و بسیجی نداریم؛ از این رو با سرلوحه قرار دادن منویات رهبر کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (رحمت الله علیه) و رهنمودهای حکیمانه مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی)، اصل مترقی وحدت و اتحاد و روحیه جهادی و بسیجی را به عنوان اصول تخلف ناپذیر به آن پایبندیم.

سردار رحیمی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر