کد خبر: 694424 A

سازمان حفاظت محیط زیست با همکاری طرح حفاظت از تالاب های ایران برنامه انتخاب و تقدیر از محیط بانان نمونه تالابی را همزمان با روز جهانی تالابها برگزار می‌کند.

به گزارش ایلنا، سازمان حفاظت محیط زیست با همکاری طرح حفاظت از تالاب های ایران به منظور شناسایی، جمع‌آوری و طبقه‌بندی تجربیات موفق مرتبط با حفاظت بهینه اکوسیستمهای تالابی و قدردانی از اقدامات شایسته و زحمات بی شائبه حافظان تالاب های کشور، برنامه انتخاب و تقدیر از محیط بانان نمونه تالابی را همزمان با روز جهانی تالابها (۲ فوریه ۲۰۱۹ میلادی مصادف با ۱۳ بهمن ۱۳۹۷) برگزار می‌کند.

در این بخش از رقابت محیط بانان نمونه تالابی که فعالیت های برجستهای در حفاظت و مدیریت مناطق تالابی کشور به انجام رساندهاند همزمان با مراسم روز جهانی تالاب ها معرفی و قدردانی می شوند.

اقدامات انجام شده در راستای حفاظت و احیا تالاب ها در ۵ سال اخیر مورد پذیرش است و اشخاص حقیقی که طی ۲ سال گذشته عنوان محیط بان نمونه تالابی را اخذ کرده اند، واجد شرایط شرکت در این رقابت نیستند.

مهلت ارسال مدارک تا ۱۰ دی ماه ۱۳۹۷ است. فرم های دریافتی توسط کمیته داوران بررسی و نتایج آن در روز جهانی تالابها ۱۳ بهمن ماه اعلام خواهد شد. به نفرات برتر تندیس محیط بان نمونه تالابی و جوایزی اهداء خواهد شد.

لطفاً اطلاعات درخواستی را به آدرس تهران- اتوبان حکیم- پارک طبیعت پردیسان-ساختمان معاونت محیط زیست طبیعی و تنوع زیستی- بلوک A دفتر اکوسیستمهای تالابی و آدرس پست الکترونیک wetland.bureau@doe.ir ارسال کنند.

1

 

سازمان حفاظت محیط زیست محیط‌بان نمونه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر