کد خبر: 694346 A

سردار کرمی:

فرمانده یگان‌های ویژه ناجا با اشاره به جایگاه اثرگذار یگان های ویژه در تامین و توسعه نظم و امنیت گفت: قابلیت‌ها و آمادگی حداکثری یگان ویژه، مظهر اقتدار جمهوری اسلامی ایران است.

به گزارش ایلنا، سردار حسن کرمی در نشست عمومی فرماندهان، روسا و مدیران حوزه مرکزی یگان‌های ویژه ناجا  ضمن تبریک فرا رسیدن اعیاد ربیع الاول اظهار کرد: امیدوارم از فیوضات  و برکات این ماه پر از خیر بهره کافی ببریم.

وی هدف از برگزاری این نشست را تشریح عملکرد یگان های ویژه ناجا در ماموریت عظیم اربعین حسینی(ع)  و تقدیر از نیروهای فعال در این ماموریت بزرگ و معنوی عنوان کرد.

فرمانده یگان های ویژه ناجا با بیان اینکه ماموریت اربعین حسینی (ع)  این یگان در قالب قرارگاه "ظفر" و با اجرای طرح "پنج تن آل عبا (ع)" از سال 93 تا کنون با اهتمام، انسجام و روحیه جهادی کارکنان اجرایی می شود، افزود: افسران و درجه داران یگان های ویژه علاوه بر ماموریت ذاتی تامین نظم و امنیت، با اجرای ماموریت "مردم یاری" توانستند در این ماموریت معنوی، کارنامه قابل قبولی ارائه دهند.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به جایگاه اثرگذار یگان‌های ویژه در تامین و توسعه نظم و امنیت، خاطر نشان کرد: قابلیت‌ها و آمادگی حداکثری این یگان، مظهر اقتدار جمهوری اسلامی ایران است.

وی با اشاره به اظهار رضایت فرماندهی معزز کل قوا از عملکرد مجموعه فعال ناجا در ماموریت اربعین، قدردانی مقام معظم رهبری حضرت آیت الله امام خامنه ای(مدظله العالی) از عملکرد مطلوب پلیس در ماموریت اربعین سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع)  را به افسران و درجه داران یگان های ویژه ناجا ابلاغ و بیان کرد: باید برای ارتقاء رضایت مندی معظم له و مردم عزیز، تلاش مضاعف کنیم.

سردار حسن کرمی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر