کد خبر: 693012 A

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور خبر داد:

مشاور عالی سازمان سنجش زمان ثبت نام برای شرکت در آزمون ورودی دوره دکتری نیمه متمرکز سال ۹۸ را اعلام کرد.

حسین توکلی، مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور در این‌باره به خبرنگار ایلنا گفت: از روز سه شنبه ۶ آذرماه ثبت نام برای شرکت در آزمون ورودی دوره دکتری نیمه متمرکز سال ۹۸ دانشگاه ها برای پذیرش دانشجو در دوره های روزانه، شبانه، دانشگاه آزاد، دانشگاه پیام نور، دانشگاه های غیردولتی و غیرانتفاعی و پردیس خودگردان دانشگاه‌ها از طریق سایت سازمان سنجش آغاز می‌شود.

توکلی گفت: با توجه به ضوابط هر داوطلب بر اساس علاقه فقط در یک کدرشته متناسب با رشته فارغ التحصیلی در کارشناسی ارشد خود می‌تواند در این آزمون ثبت نام کند. ضمن اینکه مهلت ثبت نام در این آزمون تا ۱۲ آذر ۹۷ ادامه دارد.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور افزود: داوطلبان پس از مطالعه دفترچه راهنمای ثبت نام که همزمان با شروع ثبت نام در سایت سازمان سنجش (۶ آذر ۹۷) قرار می گیرد و اطلاعیه تکمیلی سنجش که در شنبه ۳ آذر بر روی سایت سازمان سنجش منتشر می شود در مهلت تعیین شده شخصا نسبت به تکمیل تقاضانامه اینترنتی ثبت نام اقدام کنند.

وی یادآور شد: بر اساس برنامه زمانی پیش بینی شده آزمون ورودی دوره دکتری نیمه متمرکز سال ۹۸ روز جمعه ۳ اسفند ۹۷ در حوزه های امتحانی مربوطه برگزار می‌شود.

توکلی در پایان تاکید کرد: کارت ورود به جلسه آزمون ورودی دوره دکتری نیمه متمرکز سال ۹۸ از روز سه شنبه ۳۰ بهمن ۹۷ توزیع می شود. داوطلبان از روز سه شنبه ۳۰ بهمن تا ساعت ۱۲ پنجشنبه ۲ اسفند می توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش نسبت به دریافت کارت شرکت در آزمون اقدام کنند.

دانشگاه پیام نور سازمان سنجش سازمان سنجش آموزش کشور کارشناسی ارشد کنکور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر